Ma ktoś namiar na galerię sztuki ?

Ma ktoś namiar na galerię sztuki ?

A w naszej stolicy, gdzie można obejrzeć jakieś ciekawe wystawy? Jak wiecie coś na temat sprzedaży obrazów olejnych w Warszawie, piszcie. Poszukuję jakiegoś artysty, niekoniecznie znanego, którego możecie polecić.

Ciapek

Posty: 7

 
Przeglądając sprzedaż obrazów, można dostać kręćka. Ogromnie trudny wybór. Wszystko jest ciekawie namalowane. A może ktoś mógłby podsunąć pomysł, co najlepiej umieścić na ścianie w salonie. Oczywiście cena też musi być w miarę do zaakceptowania. Akurat w tej galerii podoba mi się wszystko, dobrzy artyści.

Madzia

Posty: 12

 
Akurat ja nie należę do zwolenników sztuki, jakoś mnie to nie kręci. Ale moja dziewczyna ubóstwia chodzić do galerii obrazów i tak łażę z nią po Łodzi. Nieraz coś mnie tam zachwyci, ale to nie to mi w duszy gra:) Pozdrawiam.

Moa22

Posty: 23

 
Tutaj macie portrety na zamówienie, które maluje świetny malarz Zbigniew Kopania. Poczytajcie sobie o nim, jak go nie znacie. Ja polecam. To link do galerii http://www.galeria-mad.pl.

ZoZo333

Posty: 24

 
Kiedyś jakoś nie zwracałam na sztukę uwagi. Odkąd mam swoje mieszkanie lubię otaczać się fajnymi rzeczami, w gruncie rzeczy kocham obrazy olejne i to one w moim domu przeważają. W kilku galeriach obrazów w Warszawie jestem stałym bywalcem. Mam nadzieję, że i wam uda się coś znaleźć dla siebie.

Hall

Posty: 20

 
Takich portretów jak maluje Zbigniew Kopania, nie maluje nikt inny. Gorąco polecam zapoznać się z jego dorobkiem,a w razie potrzeby to właśnie u tego artysty zamówić swój lub najbliższej osoby portret. Gwarantuję, że wyjdzie genialnie:)

Hoteowo24h

Posty: 11

 
Kapitalna sprawa, niezmiernie wam dziękuję. Skontaktowałam się i w tym tygodniu będę miała już portret. Tym, którzy szukają portretów na zamówienie też polecam tę galerię. Zobaczcie sami, co potrafią Ci artyści.

TomekK

Posty: 7

 
Akurat ja nie należę do zwolenników sztuki, jakoś mnie to nie kręci. Niemniej jednak moja dziewczyna ubóstwia chodzić do galerii obrazów i tak łażę z nią po Łodzi. Czasami coś mnie tam zachwyci, ale to nie to mi w duszy gra:) Pozdrawiam.

codePerformance

Posty: 9

 
Ja nigdy nie chwalę dnia przed zachodem słońca. Ale akurat w tym wypadku mogłam. Bo to bardzo rzetelnie prowadzona galeria i sprzedaż obrazów dokładnie w Warszawie, z jaką nie zawsze można się spotkać na każdym kroku.

werwer

Posty: 12