parawany do podziału ścian

parawany do podziału ścian

Hej, czy warto waszym zdaniem zainwestować w parawan do podziału salonu kosmetycznego?

Miki789

Posty: 1

 
Teraz niektóre parawany robią nawet z dodatkowymi kieszonkami, grafikami, haczykami, więc całkiem spoko opcja do pokoju młodzieżowego.

PiSi

Posty: 19

 
Na balkon sobie przenoszę często parawan. Można dłużej posiedzieć, nawet imprezę zrobić, a nic i tak nie widać :)

Marioleczka

Posty: 5

 
W biurze mamy parawan, jakby trzeba było jakieś umowy podpisywać, czy porozmawiać w bardziej komfortowej atmosferze ze specjalistą to zawsze się sprawdza.

rredik

Posty: 3

 
Ustawiłam parawan dla moich klientek w sklepie odzieżowym i naprawdę się sprawdza jako garderoba. Polecam. Jak weźmiesz jeszcze nadruk to można udoskonalić strategię identyfikacji wizualnej.

Miluśkooo2

Posty: 5

 
Jak mieszkałem na stancji z wieloma współlokatorami to parawan przyznam ratował moją prywatność.

Lubus34

Posty: 28

 
Zawsze parawan możesz sobie przenieść z domu do ogrodu. Ja tak się chronię przed spojrzeniami sąsiadów. Im większy, tym lepszy parawan moim zdaniem.

bymbym23

Posty: 15

 
W akademiku mieliśmy parawan, coś takiego https://www.fototap.pl/parawany i rewelacyjnie się sprawdzał, jak chciałem się pouczyć, a w pokoju jeszcze było sporo osób. Normalnie siadasz za parawanem i cię nie ma. Dużo zastosowań i fajna dekoracja. Podejrzewam, że może nawet ukrywać wiele niedoskonałości po nieudanych remontach nawet.

Klakier

Posty: 9

 
Masz jeszcze alternatywne zastosowanie parawanów, a mianowicie ukrycie niedoskonałości, np. po remoncie. W taki sposób właśnie brzydki grzejnik zastawiłem. Nikt go nie widzi, wszystko ok wygląda.

ombre070

Posty: 4

 
Jako dekorator wnętrz powiem ci, że faktycznie parawany to częściej spotykany model zamiast ścianek działowych do podziału nieruchomości.

Oct714

Posty: 11