firany balkonowe

firany balkonowe

Hej – cześć! Pytanie mam raczej do kobiet, a mianowicie szukam firany balkonowej do salonu. Kojarzycie sklepy w internetach, w których mają ciekawy wybór takich dekoracji? Dawno nie miałam firany, a tylko rolety w oknach i powiem szczerze, że nawet w połowie nie robią takiego efektu jak właśnie firanka..

bruklin187

Posty: 6

 
U mojej babci w domu to super firany wiszą. Stare są, mają już swoje lata, ale są tak dobrze zadbane, że praktycznie ciągle lśnią bielą. Kiedyś to generalnie wszystko robili w lepszej jakości mam wrażenie.

Hihi_WWW

Posty: 12

 
Akurat firanek to jeszcze internetowo nie zamawiałam, także żadnego konkretnego sklepu nie polecę. Można poszukać na allegro ale tam to gwarancji nie daję że jakościowo towar będzie okej.

Acclaim

Posty: 12

 
Dawno nie kupowałam nowej firanki do domu. Odkąd mam rolety to generalnie z firanek czy zasłon to się nie korzysta. Choć czasami to bym chciała znowu firanę zawiesić, ale dość dużo jest z tym roboty, a ja już młodsza się nie robię i coraz trudniej jest mi skakać po taboretach, żeby przyczepiać takie rzeczy na żabki.

SkinNer7

Posty: 18

 
Można się pobawić w aranżację wnętrz na stronie kasandra.com.pl. Wybór firanek mają ogromny, w zasadzie są wszystkie rodzaje – na metry, gotowe, makarony, do kuchni, salonu, balkonowe, więc można kupić w jednym miejscu do całego domu wedle potrzeb. Poza firanami i zasłonami, zamawiałam też tutaj pościel dla synka w wieku szkolnym i jest zachwycony. Pościel jest z efektem 3D i się bardzo to chłopakowi podoba.

Michaś

Posty: 8

 
Ech, z chęcią bym jakieś nowe firany makarony najlepiej przygarnęła. Ostatnio szukałam w sklepach takich dekoracji to wybór raczej nie urywał pewnej części ciała..może faktycznie w necie poszukam.

doprzodu56

Posty: 13

 
Akurat na firanach to ja się nie znam, w zasadzie u mnie w domu jak dorastałam to były w oknach tylko rolety na przemian z żaluzjami. Także u siebie w mieszkaniu też raczej w firanki nie inwestuję, chyba że takie małe zazdrostki do kuchni.

ZoZo333

Posty: 24

 
W pewnym momencie przerzuciliśmy się w domu na żaluzje i praktycznie firany poszły w zapomnienie. Czasami mam taki pomysł, żeby do nich wrócić, ale jakoś brakuje mi większego zapału :)

dawid123

Posty: 13

 
Ciekawe teraz te firanki mają w sprzedaży, wybór na pewno bardziej urozmaicony niż jeszcze jakiś czas temu. Cenowo też jakoś drogo nie wychodzi, moim zdaniem dużo taniej niż rolety na przykład.

Kwatuszek

Posty: 13

 
Ile trzeba zapłacić za metr bieżący takiej klasycznej, białej firanki teraz? Jak to wychodzi na przykład porównując do ceny rolet rzymskich? Ktoś się pokusi o takie cenowe porównanie?

CHatka-eKo

Posty: 14