Ile kosztują poręcze z drewna ?

Ile kosztują poręcze z drewna ?

Witam. Co możecie powiedzieć na temat poręczy z drewna?

Jaki rodzaj drewna jest najlepszy?

dobrusia

Posty: 4

 
Przeczytałem niedawno kilka publikacji na temat tego, w jaki sposób mogą wyglądać tralki drewniane. Byłem niesłychanie zdziwiony, iż mogą być one wykonane z co najmniej pięciu rodzajów drewna. Sporo czytałem o tym, iż lite drewno na 99% będzie w stanie sprostać moim indywidualnym oczekiwaniom. Potwierdzają to liczne opinie.

Pacothelllucia

Posty: 21

 
Moja rodzina niedawno długo głowiła się nad tym, jakie poręcze drewniane powinna wybrać. Wskazałem im firmę, która swoją ofertę prezentuje pod tym adresem: http://www.tralkidrewniane.pl. Nie rozczarowali się.

zpox

Posty: 23

 
Wychodzę z założenia, iż istnieje znaczna możliwość na to, aby dostać niesłychanie porządnej jakości tanie balustrady drewniane. Kontaktowałem się już nawet z kilkoma producentami, którzy to potwierdzili wyceniając mój projekt.

wirwik

Posty: 14

 
Dłuższego zastanowienia wymaga sytuacja, w której chcemy powierzyć komuś wykonanie balustrady drewnianej. Do tego celu niewątpliwie warto zatrudnić doświadczoną firmę, która cieszy się wieloma rekomendacjami wydanymi przez zadowolonych klientów. Pomyślcie o tym przed podjęciem ostatecznej decyzji :)

icee

Posty: 20

 
Wychodzę z założenia, że istnieje duża szansa na to, aby zdobyć bardzo dobrej jakości tanie balustrady drewniane. Kontaktowałem się już nawet z kilkoma producentami, którzy to potwierdzili wyceniając mój projekt.

Aniusiaaa1

Posty: 8

 
Wybierałem kilka dni temu poręcze drewniane do schodów. Zaciekawił mnie przede wszystkim fakt, że mogłem wybierać pomiędzy rodzajami drewna tj. buk, dąb, jesion, sosna oraz modrzew. Istotny był także możliwy wybór przekroju.

micko

Posty: 24

 
Udało mi się samodzielnie zamontować tralki z drewna. Stosowałem ich 6-7 na metr bieżący na równym podłożu, a na schodach po jednej tralce na każdy stopień.

Fanatyk

Posty: 11

 
Tralki drewniane w moim domu łączą balustradę z podłogą i naprawdę prezentują się wyśmienicie. Osobiście miałem do czynienia z bardzo wieloma wzorami tralek, które miały charakter zarówno nowoczesny, jak i bardziej tradycyjny. Producent, u którego zamawiałem rekomendował ok. 7 tralek na metr bieżący.

mimuś00

Posty: 9

 
Moim zdaniem, gdy interesują Was balustrady drewniane powinniście wyrazić zainteresowanie wysoką jakością drewna, co jest chyba akurat dość oczywiste.

Lupusx

Posty: 8