Cięcie płytek

Cięcie płytek

Cegła do elewacji za dobre pieniądze w Warszawie – ktoś, coś? Gdzie kupić? Od razu przydałaby mi się też jakaś brygada do montażu. Jeśli macie doświadczenia w temacie to będę wdzięczny za wpis. Pozdrawiam serdecznie!

edyta123

Posty: 3

 
Jeszcze z cegieł przy urządzeniu domu nie korzystałem, ale jest to na pewno jakaś opcja. Zwłaszcza myślę, że w sypialni by to fajnie mogło na ścianie wyglądać. Łóżko z palet, ściana z cegłami – mocno przemysłowo, ale ciekawie.

Anno Domini

Posty: 4

 
Zwłaszcza w knajpach takich jak puby, bary podobają mi się ceglane dekoracje. Dobrze to wygląda, jest zupełnie inny charakter wykończenia wnętrz. Ale z tego co wiem to takie prawdziwe cegły potrafią sporo kosztować.

Wertastable

Posty: 26

 
Moi dziadkowie mają dom w starym stylu utrzymany i u nich cegieł jest sporo. Zwłaszcza salon z kominkiem gdzie wszystko obłożone jest cegłami naprawdę świetnie wygląda. Teraz już mało kto tak sobie wnętrza urządza. Ludzie stawiają na plastik, szkło, metal.

messio66

Posty: 10

 
Nie orientuję się co do takich płytek z cegły. Jakoś nigdy nie miałem takiej koncepcji żeby w tym stylu urządzać sobie mieszkanie. Ale na pewno jest to jakieś rozwiązanie. Czasami przeglądam zdjęcia projektów na stronach o architekturze to tam cegły jest sporo, wiele osób na takie wykończenia stawia.

GF6

Posty: 17

 
Nie mam pojęcia skąd takie cegły zamówić, żeby z jednej strony dobrze wyglądały a z drugiej były przyjazne w układaniu. Tak się zastanawiam od niedawna czy cegła by się w łazience sprawdziła, bo myślę, że wyglądałoby to dość ciekawie.

pioner

Posty: 19

 
Zadowolony jestem z płytek jakie mi firma Retrocegiełka dostarczyła. Mają swój sklep gdzie można online takie licówki zamówić – e-retrocegielka.pl. Sprawna obsługa, krótki czas oczekiwania. Płytki są równo docięte, łatwo się nakładało na ścianę. Od razu w sklepie sprzedają też materiały montażowe, to zamówiłem sobie w zestawie. Dobre doradztwo, pomogli mi w doborze impregnatu do cegły.

marcinek

Posty: 3

 
Cegła cegle nierówna. Można kupić lepszej klasy materiały, które rzeczywiście długo posłużą, jak też cegłę, która się lada moment rozsypie na kawałki. Dużo zależy od tego skąd taka cegła dokładnie podchodzi i jak jest zabezpieczona.

5666687

Posty: 13