Tarasy drewniane Warszawa

Tarasy drewniane Warszawa

Cześć, witam użytkowników. Kto w tym kraju oferuje pewne, trwałe deski tarasowe z drewna egzotycznego? Szukam jakiś ciekawych ofert i ciemność widzę niestety. Poratujecie ?:)

Paqu

Posty: 15

 
Jeśli chcesz, żeby Ci deski zamontowali porządnie, bez jakiś wystających śrubek i innych uszkodzeń, to ja rekomenduję www.deck-dry.com
. Oferta jest kompleksowa – sprzedają dobre deski i zajmują się ich szybkim montażem. Dają gwarancję na swoje produkty i usługi. U mnie oprócz samego tarasu zrobili też ślicznie schody.

Gumer45

Posty: 17

 
Hmm, mnie się bardzo podobała oferta jaką przygotował dla mnie www.deck-dry.com
. Warto w ich produktach wyróżnić, że deski w systemie deck dry nie łódkują i nie paczą się bo są stale wentylowane od spodu. Ja zamówiłem projekt i montaż, ale można było równie dobrze samemu się zająć wyłożeniem desek.

nevya22

Posty: 21

 
Musisz zwrócić uwagę, żeby podczas montażu desek tarasowych ładnie pochowali śruby i inne wystające elementy. Bo u mojego sąsiada to tak zamontowali, że się można było zabić na tym tarasie...

secret santa

Posty: 26

 
Ja bym patrzył jak długo dana firma już działa na rynku. Jeśli ktoś sprzedaje i montuje deski od lat i ciągle istnieje, to myślę, że takiej firmie można spokojnie zaufać. Powodzenia w poszukiwaniach! :)

Thief88

Posty: 14

 
Powiem szczerze, że widziałem kilka ciekawych kompozycji tarasowych w egzotycznym drewnie i też mnie kusi, żeby coś takiego sobie zamówić. Jestem tylko ciekaw, czy załóżmy taki popularny system deck dry faktycznie przedłuża żywotność tarasu?

Abyss

Posty: 17