Naklejki ścienne - dobry sklep ??

Naklejki ścienne - dobry sklep ??

Witam.

Ile potrafią kosztować naklejki ścienne? Mam dość ograniczony budżet, a chciałbym je kupić :)

Smerfik

Posty: 11

 
W sytuacji, gdy Waszym przedmiotem zainteresowania są naklejki na ścianę rekomenduję wybór sklepu http://www.naklejkolandia.pl, który jest moim numerem jeden.

Na pewno nie znajdziecie lepszych cen nigdzie w Internecie, choć możecie to porównać :)

Krasny

Posty: 13

 
Nigdy nie rozczarowały mnie naklejki ścienne, ponieważ zawsze znalazłem wzór, który sprostałby moim oczekiwaniom, jak i pozostałych domowników. Nie ukrywam, że początkowo skupiałem się na poszukiwaniach w sklepach stacjonarnych, ale z z nich nic nie wynikło. W Internecie było zdecydowanie lepiej.

Gumer45

Posty: 17

 
Naprawdę każdy powinien sprawdzić, co mają mu do zaoferowania szablony malarskie. W mojej skromnej opinii są lepsze od naklejek, ponieważ można je wykorzystać dowolną ilość razy. Mąż czyni cuda w związku z tym, iż obiekty powstałe dzięki szablom mogą by wielokolorowe. Nasz salon jest piękniejszy.

Tomcio

Posty: 18

 
Sama poradziłam sobie, aby umieścić naklejki ścienne w odpowiednich miejscach. Z tego względu wydaje mi się, iż temu zadaniu jest w stanie sprostać absolutnie każdy klient. Nigdy wcześniej nic takiego nie robiłam, a poza tym nie mam żadnych specjalnych zdolności manualnych. Dacie radę ;)

GIZIU

Posty: 13

 
Łatwo nie było wybrać mi naklejki na ścianę. Na zdecydowany plus wypada niezwykle szeroki wybór, z którymi możecie mieć do czynienia w sklepach. Ja zamawiam od razu kilka naklejek, aby było taniej z wysyłką.

xacax

Posty: 13

 
Stworzenie efektownej kompozycji z pomocą naklejek ściennych to dla mnie bułka z masłem. Robiłem to już trzykrotnie. To nic skomplikowanego, a ile satysfakcji :)

Kazdyy02

Posty: 21