Belki rustykalne

Belki rustykalne

Gdzie najlepiej zamówić płyty betonowe. Jak znacie jakieś godne polecenia sklepy, to czekam na wasze propozycje. Nie będę ukrywał, że liczy się dla mnie również cena, więc jak coś to dajcie znać. Dzięki.

nikolusw

Posty: 8

 
Potrzebujecie oryginalnego loft systemu z mega trójwymiarowymi panelami na ściany lub sufit, polecam sklep działający pod tym względem z niesamowitym rozmachem http://www.popstyl.pl/pl/c/Loft-System/70. Jeden z lepszych sklepów jeśli chodzi o zakres oferty.

Oct714

Posty: 11

 
Bardzo ładne mają meble, trzeba przyznać. Jak ktoś poszukuje nowoczesnych krzeseł designerskich, to tutaj znajdzie bardzo szeroką ofertę. Ja tu też kupowałam, towar zgodny z opisem, wygodne, wszystko ok.

GGregbard

Posty: 11

 
Ja też właśnie myślałem o położeniu płyt betonowych na posadzkę zamiast gresu. Dużo czytam na ten temat i tu też dziękuję za podpowiedzi w temacie, chyba już klamka zapadła. W sklepie polecanym przez was jest duży wybór, więc nie będzie problemu :)

micko

Posty: 7

 
Nie do końca byłam przekonana co do paneli 3d, myślałam, że taki remont drogo wychodzi. Ale w tym sklepie można liczyć na bardzo konkurencyjne ceny.

Hihi_WWW

Posty: 7

 
Też należę do zadowolonego grona osób, które wybrały do siebie beton dekoracyjny. Początkowo się trochę wahałem. Ale efekt jest piorunująco dobry. Mam ten beton w całym holu i planuję jeszcze coś pokombinować w salonie, bo możliwości jest sporo.

Hoteowo24h

Posty: 11

 
Widocznie przyszła moda na łatwe i nowoczesne wykańczanie wnętrz. Jestem już po remoncie. I bardzo chwalę sobie deskę elewacyjną. Bardzo szybka w montażu, a robi niemałe wrażenie. U mnie wszyscy myśleli, że to prawdziwe drewno. Więc efekt działa konkretnie. W mieszkaniu jest przyjemnie i ciepło z takimi imitowanym drewienkiem. Można też stosować na zewnątrz.

crisdean

Posty: 15