siatki na balkony, opinie ?

siatki na balkony, opinie ?

Szukam sprawdzonych ofert siatek na schody. Jeśli znacie jakiś sprawdzony sklep, to chętnie skorzystam. Jeszcze mam pytanie o montaż, czy coś takiego jest prosto wykonać samemu, czy może jednak zamówić fachowców?

omen100

Posty: 3

 
Tutaj macie wyborne rozwiązania z siatek zabezpieczających dla dzieci https://bagan.pl/siatkiochronne-dladomu/siatkizabezpieczajace-dzieci. To sprawdzony polski producent, któremu można zaufać. Jakoś jest niezwykle dobra zarówno, jeżeli chodzi o materiał, jak i wykonanie.

oooo_ooo

Posty: 3

 
Nawet nie miałam pojęcia, iż te siatki dla domu mają aż tak mnóstwo zastosowań :) Muszę przekazać informację mężowi, iż może działać z ogrodzeniem placu zabaw w ogrodzie :D

beata77

Posty: 8

 
To chyba takie same siatki na balkony? Będę musiała na wiosnę już coś zrobić, bo gołębie nie dają spokoju. W tym roku musiałam przez cały czas wyrzucać te ich patyczki na gniazdo. Po prostu upodobały sobie mój balkon, bo sąsiadka problemu takiego nie ma :(

alektt5

Posty: 21

 
Bo może sąsiadka ma kota na balkonie ;) A poważnie siatki na okna to sprawdzony sposób, z którego można korzystać przez lata, bo ten materiał zupełnie się nie uszkadza. Nawet jak się mój kotek z nimi szarpie. Naprawdę to rozsądna inwestycja, ale w zasadzie drogo nie wychodzi, więc tym bardziej opłacalna.

Iunae_Milt

Posty: 12

 
Masz instrukcję, natomiast też możesz dopytać w sklepie. Ja sama montowałam i nie miałam kłopotów. Pamiętaj, żeby wybierać siatki zabezpieczające dla dzieci z drobnym oczkiem. Dzieci lubią wkładać główkę w co popadnie :D, a potem kłopot.

090913123

Posty: 14

 
Z dzieciakami to sama prawda, dlatego my też już planujemy zakup siatek zabezpieczających dla dzieci, a dokładnie chyba w pierwszej kolejności zabezpieczymy basen. Dalej będzie trzeba wykonać ogrodzenie placu zabaw, żeby było jeszcze bezpieczniej :)

Nikuś23

Posty: 9

 
Zdecydowałem się na siatki na łóżeczko. Mam pytanie, czy ich montaż jest prosty i czy da się poradzić z nim bez doświadczenia? Być może będę chciał jeszcze wykonać ogrodzenie w ogrodzie z siatki. To może być ta sama siatka, czy tu są potrzebne jakieś konkretne parametry? Możecie coś powiedzieć na ten temat. Byłbym wdzięczny bardzo :)

Czasowy

Posty: 11