rzetelne remonty mieszkań Poznań

rzetelne remonty mieszkań Poznań

Ktoś jest w stanie doradzić w Poznaniu jakąś dobrą ekipę remontową, która mi przeprowadzi całościowy remont domu? Pracy jest dużo, bo dom ma kilkaset metrów kwadratowych...

xacti

Posty: 17

 
Ja to budowlańców nie znam. Do tej pory nie miałem okazji z takich usług korzystać, natomiast wszystko przede mną pewnie :) Powodzenia, udanych poszukiwań!

eGall

Posty: 24

 
Jeszcze jakiś okres temu to mógłbym zaproponować firmę mojego szwagra, ale skończył działać kilka lat temu i odszedł na zasłużoną emeryturę... Także nie poradzę.

Maciusinski

Posty: 36

 
Ja mam bardzo na prawdę dobre doświadczenia z firmą Wojciecha Goślińskiego, polecam ich! Robią remonty w Poznaniu, lecz też z tego co wiem dojeżdżają też do klientów w okolicy. Wysoki profesjonalizm, terminowość i profesjonalne podejście! Na stronie www.abartremonty.pl jest cała oferta firmy, wraz z ciekawymi inspiracjami dotyczącymi aranżacji wnętrz, jakie wykonują. Polecam.

mirekp2005

Posty: 15

 
U mnie najgorsze jest to, że trzeba całą instalację elektryczną wymienić w domu. To jest kucia i kucia, będzie mnóstwo gruzu to wywalenia...Już się cieszę na ten remont.:P Pozdro!

GGregbard

Posty: 20

 
Obecnie wynająłem sobie takie mieszkanie, że ściany wołają tutaj o pomstę do nieba. Ubabrane, jakby ktoś wcześniej po nich w butach chodził...spider man jakiś chyba :D Odmaluję sobie to sam, tyle jeszcze umiem ;P

Wacław

Posty: 19

 
Jakbym chciał| remont u siebie zrobić to pewnie bym zaczął od kuchni, później pokój dzieciaków, później salon...ta...tylko skąd na to wszystko wziąć? Już i tak dwa kredyty spłacam. Życie.

Krzysio

Posty: 15

 
Witam. Nie wiem za bardzo kogo by Ci tu było dobrze polecić do takiej roboty. Znam kilku budowlańców, natomiast oni to bardziej w innych pracach się specjalizują. Popytam, dowiem się, dam znać! Hejo!

ekjynio

Posty: 21

 
Fajnie byłoby mieć fach w ręku i sobie samemu strzelić taki remont, lecz niestety Bozia nie dała takich talentów ;P Więc też poszukuję sobie jakiś fachowców, co mi rzetelnie odnowią mieszkanie. Roboty jest od...no mnóstwo jest ;)

Invar4

Posty: 17