architekt wnętrz warszawa, oferta ?

architekt wnętrz warszawa, oferta ?

Witam. Chodzi mi o profesjonalną aranżację mieszkania. Czeka nas gruntowny remont i zastanawiamy się z mężem nad skorzystanie z usług jakiegoś dobrego architekta wnętrz w Warszawie. Pomożecie?

Andziaaan

Posty: 2

 
Nigdy nie mieliśmy do czynienia z usługami projektowania wnetrz, dlatego szukaliśmy pomocy wśród znajomych. Nie zawiedliśmy się na usługach tej firmy z Warszawy http://prostudio.pl.

tajWoj

Posty: 19

 
Jak to są rzeczywiście idealne usługi projektowania wnętrz, to może być, że w Warszawie na ten rok możesz już nie odnaleźć usługodawcy. Na szukanie koniecznie trzeba poświęcić więcej czasu. U mnie było podobnie.

Dziadek

Posty: 3

 
Jak to są naprawdę dobre usługi projektowania wnętrz, to może być, że w Warszawie na ten rok możesz już nie znaleźć usługodawcy. Na szukanie koniecznie trzeba poświęcić więcej czasu. U mnie było podobnie.

labuh

Posty: 6

 
O widzę, że wątek wciąż aktualny. Sama zastanawiam się, czy uda mi się znaleźć architekta wnętrz w Warszawie, który ma jeszcze wolne terminy na ten rok :D Dzwoniłam do dwóch i na nieszczęście :(

eXlot

Posty: 2

 
Projektanci wnetrz mają świetne pomysły. Myślę, że zrobią ci fajny projekt. U mnie chodziło o bardzo małe mieszkanie i udało się. Nie ma to jak zwrócić się o pomoc do specjalistów z Warszawy.

Qumber

Posty: 11

 
Czekam, bo zależy mi na usługach architekta wnętrz, którego już ktoś poleca. Nie lubię działać w ciemno. Wiem, że można popatrzeć na portfolio firm z Warszawy. Tyle że mnie podoba się tam wszystko :D Fajnie urządzone knajpki. Mój lokal nie będzie na początek duży i stąd dylemat. Jak go urządzić po prostu nie wiem.

amrmas22

Posty: 4