rolety dzień noc Mazowieckie, znacie ?

rolety dzień noc Mazowieckie, znacie ?

Czeka mnie zmiana rolet w domu. Może polecicie jakieś ciekawe rozwiązanie. Jakiś producent, sklep, usługi montażu w Warszawie? Jestem ciekaw, kto teraz liczy się na rynku. Mam mętlik w głowie, bo jest tego za dużo :D

Gruszek2

Posty: 1

 
To może rolety rzymskie? W woj. mazowieckim bez problemu odszukasz usługodawców, u jakich zamówisz produkt, a oni przyjadą i profesjonalnie ci go zamontują. Ja takie właśnie mam. Długo się zastanawiałam, natomiast teraz nie żałuję. Robią fajną atmosferę we salonie. Są super.

Mnert67

Posty: 24

 
Warto poczytać trochę opinii lub wybrać firmę od rolet, która znana jest w Warszawie. Pierwsza z brzegu nie brzmi dobrze :D Poświęć trochę czasu na sprawdzenie, co piszą o usługach inni. To najlepszy sposób na znalezienie dobrego produktu i usługi. Też tak właśnie będę musiał :)

Hihi_WWW

Posty: 12

 
No tak właśnie sobie teraz oglądałam i naprawdę mam dylemat :( Nie wiem, czy wybrać, żaluzje czy rolety dzień i noc. Widziałam, że w Warszawie jest sporo sprawdzonych sprzedawców, którzy oferują naprawdę jakościowy asortyment. Mają i to i to. Fajnie, jakbyście podpowiedzieli coś na temat tych rolet.

Ciapek

Posty: 4

 
Wejdź sobie na stronę http://ombra.pl. Mają świetne propozycje żaluzji drewnianych. W województwie mazowieckim to jeden z lepszych usługodawców. Z realizacji jesteśmy bardzo zadowoleni, więc polecamy.

Facio

Posty: 28

 
Każdy ma inne wymagania, zatem trudno ocenić, co będzie najlepsze. W dużych pomieszczeniach fajnie prezentują się żaluzje drewniane. W Warszawie jest tego faktycznie spora ilość do wyboru.

wezusz

Posty: 8

 
Mnie podobają się żaluzje drewniane. Podobno ciężej jest z ich montażem. Może tu na forum polecicie jakąś firmę z Warszawy. Nie niezmiernie się orientuję w temacie, a jak wpiszesz tę frazę w google, to ci wychodzi masa ofert. Można zgłupieć. Ja nie widzę różnicy w samym produkcie, lecz montaż na bank jest istotny. Musi być profesjonalnie.

namok

Posty: 7

 
Rolety są całkiem okej. W Warszawie znajdziesz wiele usługodawców, którzy gwarantują nawet usługi ich montażu. Wszystko zależy od twoich oczekiwań. Ja preferuję jednakże żaluzje.

TomekK

Posty: 2