Fototapety do kuchni

Fototapety do kuchni

W jaki sposób podchodzicie do zakupu fototapet? Czy muszę na jakieś elementy szczególnie zwrócić uwagę?

pawel253

Posty: 1

 
Mam u siebie fototapetę i nie żałuję. Miałem dość nietypową, trochę krzywą ścianę i po odpowiednim montażu udało się zneutralizować wady, które wystąpiły po remoncie.

TomekK

Posty: 9

 
Dobre, bo bezzapachowe fototapety posiadahttps://www.fototap.pl/fototapety. Już tutaj ludzie wspominali o znaczeniu czynnika zapachu w zamawianiu fototapet. Ekologiczny druk, dobry materiał i masz problem z głowy. Polecam, bo absolutnie nie przepłacasz, a wzory są fantastyczne.

Michałek

Posty: 3

 
O tyle dobra sprawa, że możesz sobie zamówić nawet bardzo duży wzór przestrzenny. Mam w niewielkiej kawalerce i uzyskałem głębię. Lepiej się czuję w mieszkaniu, goście już komplementowali wielokrotnie. Nie żałuję, że kupiłem.

dobryrd

Posty: 3

 
Widziałem u kumpla fototapetę naklejoną na podłogę zamiast dywanu. Świetnie to u niego wygląda. Czujesz się, jakbyś chodził po lesie. Fajnie sobie zrobił razem z architektem wnętrz. Może w takim kierunku pójdziesz?

WacDEC

Posty: 22

 
Jako dekorator wnętrz z dość dużym doświadczeniem polecam ci fototapetę, bo można sobie zmienić praktycznie całą aranżację jednym dobrym motywem graficznym, a to już naprawdę coś. Do tego nie jest drogo.

Hihi_WWW

Posty: 12

 
Pamiętaj, że nie musisz z gotowych wzorów korzystać. Najlepiej wysłać coś własnego, ulubioną grafikę. Najczęściej nie ma żadnych problemów z prawami autorskimi.

andrew66

Posty: 3

 
Na niemieckiej fizelinie zamawiaj fototapety. Bardzo dobry materiał, niezawodny przez długie lata. Jedna z lepszych wskazówek :)

deamonix1

Posty: 9

 
Jasne, że warto wziąć fototapetę. Przygotuj tylko dobrze powierzchnię do tapetowania, bo tutaj popełnia się chyba najwięcej błędów technicznych.

namok

Posty: 4

 
Fototapeta i parawan dekoracyjny to najlepszy i najtańszy prawdopodobnie sposób na dobry podział przestrzeni w domu. U mnie każdy domownik miał dowolność w wyborze fototapety na ścianę w pokoju i teraz jest przynajmniej oryginalnie.

Wariat

Posty: 4