Projektowanie Wnętrz

Projektowanie Wnętrz

Dzień dobry. Szukam firmy, która zajęłaby się dla mnie kompleksową aranżacją wnętrz, wraz z projektem mebli. Najbardziej zależałoby mi na projekcie całego domu, ale jeśli koszty będą za duże to zaczęłabym tylko od projektu kuchni, bo na niej mi najbardziej zależy.

amrmas22

Posty: 5

 
Tak się zastanawiam ile może kosztować taka obsługa projektanta. Z tego co wiem to się płaci od metra aranżacji i jak parę ofert przeglądałem to chyba koło 100 zł firmy biorą. Można taniej znaleźć?

bartek33

Posty: 11

 
Jak sobie przeglądałem cenniki architektów wnętrz to wcale nie są one jakoś mega wygórowane. Całe życie uważałem, że to jednak jedna z tych usług zarezerwowana dla milionerów, ale do nie końca tak jest.

Miluśkooo2

Posty: 4

 
Polecam biuro Vivere Colorito. Sprawna obsługa, szybki kontakt. Już na spotkaniu pani architekt zrobiła na mnie bardzo dobre wrażenie. Dokładna, konkretna, słuchała moich i męża sugestii i pomysłów. Zamawialiśmy projekt kuchni wraz z meblami i efekt jest rewelacyjny. Sama bym nigdy sobie tak nie urządziła. To był dobry wybór, żeby postawić na zawodowca. Na stronie studiovc.pl jest część ich projektów w galerii.

Black_Riot

Posty: 9

 
Cenniki są zróżnicowane jeśli chodzi o projektantów. Jedni biorą więcej, inni mniej. Na pewno trzeba dokładnie ustalić i dowiedzieć się jaki jest zakres usług, co wchodzi w skład ceny, a co jest dodatkowo płatne, żeby potem nie było niespodzianek.

Laleczka

Posty: 9

 
Moja siostra właśnie szuka jakiegoś projektanta, który by jej kuchnię urządził. Na pewno w grę wchodzą nowe meble, nowa podłoga, nowy sprzęt. Chce zrobić gruntowną zmianę designu.

xacax

Posty: 13

 
Nie znam nikogo takiego, jeszcze nigdy z usług architekta wnętrz nie korzystałem. Raczej staramy się z żoną sami aranżować i wychodzi nam to ze zmiennym szczęściem. Sypialnia wyszła fajnie, ale już kuchnia to pozostawia trochę do życzenia.

mirekp2005

Posty: 9