Fototapety

Fototapety

Witam, czołem ;-) Szukam porządnie zaopatrzonego sklepu z fototapetami/obrazami w sieci. Ktoś coś? Chcę mieć po prostu duży wybór grafik a nie trzy na krzyż i wszystkie na te samo kopyto....

TomekK

Posty: 1

 
Tak sobie myślę nad oklejeniem starych mebli albo drzwi jakąś fototapetą. Ktoś z Was może coś takiego robił? Ciekaw jakby duża szafa z przesuwnymi drzwiami wyglądała właśnie z fototapetą na skrzydle.

roberto

Posty: 6

 
Duzym plusem fototapety jest dość szybki montaż i trzeba przyznać że potrafi dość wyraźnie odmienić cały aranż wnętrz, pomieszczenie wygląda zupełnie inaczej.

egan176

Posty: 23

 
Różne można znaleźć fototapety jeśli chodzi o standard samego materiału i nadruku. Trzeba być ostrożnym żeby nie przepłacić za coś o wątpliwej jakości.

Miki789

Posty: 2

 
Moja siostra sobie bardzo fajną fototapetę dobrała do kuchni – ma połączoną z jadalnią. Jej to rzeczywiście ładnie wyszło razem, obraz przedstawia misę pełną owoców także nawiązuje do specyfiki pomieszczenia jest to wszystko przemyślane.

mnichh-1

Posty: 17

 
Jeszcze nigdy w żadnym z mieszkań w jakich mieszkałem fototapety nie miałem. Ja wynajmuję więc rzadko się zdarza że robię jakiś remont itp. Jakbym był na swoim to byłoby inaczej.

wimerr98

Posty: 19

 
Mnie to synek namawia żeby mu okleić ściany w pokoju jakąś fototapetą i chyba faktycznie się na coś takiego zdecydujemy. Ściany to on niszczy dość regularnie albo czymś pomaże albo się otrze i ma pełno jakiś mazajów na ścianach zrobionych tapeta by to zmieniła.

Hoteowo24h

Posty: 7

 
Ja bym chciala dom sobie urządzić przy współpracy z biurem projektowym. Ciekawa jestem tylko jaki to będzie koszt, bo jednak usługi architekta wnetrz kojarzą mi się jako dość drogie. Ktoś coś wie o stawkach?

bienkus22

Posty: 23

 
Dużo bardzo ładnych fototapet ma http://fototap.pl w swojej ofercie. Mogę ich podpowiedzieć zwłaszcza jeśli chodzi o większe formaty pejzażów. Sami kupowaliśmy do hotelu sporo motywów górskich (działamy w Karpaczu).

beata77

Posty: 9

 
Jak wychodzą cenowo fototapety tak w ogóle, ktoś wie? To jest droższa inwestycja niż standardowa tapeta bez efektownej fotki, czy w cenie nie ma większych różnic?

Alaneq

Posty: 6