Czy znane są jeszcze portrety olejne ?

Czy znane są jeszcze portrety olejne ?

Szukam galerii sztuki, która działa w internecie i można kupić obrazy olejne online. Taka sprzedaż internetowa chyba nie jest w takich miejscach ryzykowna. Piszcie jak coś wiecie w temacie. Pozdrawiam.

franek_00

Posty: 4

 
Kochani jeśli szukacie obrazów olejnych na sprzedaż to proponuję szukać w fachowo prowadzonych galeriach. Sama natknęłam się dziwna aukcję i dobrze, iż chociaż nie straciłam pieniędzy, ale obraz niestety do mnie nie dotarł. Lepiej nawet drożej zakupić, ale w pełni bezpiecznie.

Acclaim

Posty: 12

 
W swoim życiu miałam kilka podejść do malowania obrazów olejnych. Zawsze spełzły na niczym. To nie technika dla mnie. Trudno maluje się farbami olejnymi i przyzna to każdy artysta. Jak się już człowiek nauczy i zdobędzie doświadczenie, jest super zabawa.

Mnert67

Posty: 24

 
Przepiękne obrazy olejne super malujących artystów https://www.oprawiamyobrazy.pl/obrazy-olejne/. Zakupiłam już u nich kilka sztuk, zawsze szybka przesyłka, a obrazy w rzeczywistości ładniejsze niż na zdjęciach. Niesłychanie polecam, nawet ze względów cenowych.

Pelo_er

Posty: 34

 
Strasznie podobają mi się portrety olejne. Chyba skuszę się i zamówię dla swoich rodziców. Mają tyle fotografii, z jakich portret wyszedłby wspaniale. Niedługo rocznica ich ślubu, więc prezent byłby wspaniały.

CHatka-eKo

Posty: 13

 
Strasznie podobają mi się portrety olejne. Chyba skuszę się i zamówię dla swoich rodziców. Mają tyle zdjęć, z których portret wyszedłby wspaniale. Niedługo rocznica ich ślubu, więc prezent byłby wspaniały.

aBBs

Posty: 17

 
Nigdy w życiu nie rzucajcie się na portrety zamówienie z niewiadomego źródła. Do mnie dotarła karykatura, jakiej nie da się powiesić na ścianę. Jeżeli już zamawiać, to w fachowej galerii sztuki.

wiesław11

Posty: 8

 
Kocham obrazy olejne. W moim domu jest ich tak mnóstwo, że już ich nawet nie liczę. Naprawdę posiadają duszę i coś w nich jest co nas przyciąga. Mam kilku ulubionych artystów i nie skaczę z kwiatka na kwiatek:) Polecam odwiedzać galerię, świetny relaks dla psychiki.

Penio

Posty: 13