Prezenty, ale jakie? i gdzie ?

Prezenty, ale jakie? i gdzie ?

Siema.

Jestem z laską już prawie 2 miechy i jestem zaproszony do niej na święta. Wiedzie co można zakupić dziewczynie na taką okazję? Ona lubi przepiękne rzeczy A ja nie chce wyjść na buraka poprzez jej rodzicami, bowiem naprawdę się kochamy.

add1cted

Posty: 35

 
Zegar ze zdjęciami to fajna sprawa. Ostatnio coś widział w TV, ale nie wiem na jakim to było programie, coś tam potem gadali, że współczesne mieszkania zawsze winny mieć część wspomnień.. no nie wiem jedynie tyle pamiętam, więc nie wiem jak ci po mogę pomóc, więc trzymam kciuki ;-)

Robuś

Posty: 47

 
Myśmy z braten kupili ramkę z multiframe, osobiście myślałem, iż będzie drożej bowiem to taki wypas taki wiatraczek zakupiliśmy co można podpisać fotografie jak się komu podoba i ponad 10 fotek wchodzi. Daliśmy mniej niż stówkę z przesyłką kurierem, bowiem się nam spieszyło, doszło na czas i dzisiaj fajnie to wygląda :P

Marta

Posty: 42

 
Zegar ze zdjęciami to fajna sprawa. Ostatnio coś widział w TV, ale nie wiem na którym to było programie, coś tam później gadali, że nowoczesne mieszkania zawsze powinny mieć element wspomnień.. no nie wiem jedynie tyle pamiętam, więc nie wiem jak ci po mogę pomóc, więc trzymam kciuki ;-)

1Alex149

Posty: 46

 
W moim mieście jest taki ładny sklepik i tam można zdobyć ramki na zdjęcia J więcwedług mnie możesz coś takiego zakupić. To jakie tam zdjęcie wsadzisz to już twój wybór, natomiast ogólnie te ramki co dziś robią to nie te co kiedyś, dziś jest o sporo większy wybór i pewno odnajdziesz coś odlotowego!

quios

Posty: 38

 
http://multiframe.eu/ A tu szukałeś ramek? Albowiem ja wchodziłam na allegro, natomiast tam tylko takie chińskie są albo takie mega drogie jakieś zabytkowe, A tutaj masz takie nowoczesne natomiast i wyglądają na solidne. Kumpela mi polecała tę stronę, bowiem kupowała swojemu na rocznicę tam taki jakby zestaw ramek co zajął prawie pół ściany, natomiast wypas (na zdjęciu widziałam).

zdziniu33

Posty: 32