Gres, jaka firma ?

Gres, jaka firma ?

Spodobały mi się bardzo mozaiki na ścianach. Jak myślicie, czy trudno kładzie się je samemu?

Polecacie jakiś sklep internetowy?

dagaaa5

Posty: 8

 
Tutaj macie szeroki wybór mozaiki, podzielone są na kilka kategorii odnośnie surowca, z którego są wykonane http://www.lu-go.pl. Kilka z nich wpadło mi w oko, też nie wiem, co wybrać, lecz są ładne.

Sami zresztą oceńcie.

Himu87

Posty: 15

 
Udało mi się właśnie w tym sklepie nabyć niezwykle wspaniałe płytki do kuchni. Mają niezwykle olbrzymi wybór jeśli chodzi o mozaiki z różnego materiału, zarówno jest znaczna szansa wyboru. Polecam gorąco takie zakupy.

pogoń44

Posty: 12

 
Udało mi się właśnie w tym sklepie kupić bardzo ładne płytki do kuchni. Mają bardzo duży wybór jeśli chodzi o mozaiki z różnego materiału, także jest ogromna możliwość wyboru. Polecam gorąco takie zakupy.

Liand

Posty: 27

 
Jeśli chodzi o podłogę w kuchni to fakt, że robi się ją taką, jak eksploatujesz to pomieszczenie. Jeśli nie nie jest tak, że nagminnie w niej pichcisz i siedzisz to wcale nie muszą to być tradycyjne płytki ceramiczne, które i tak chłoną wodę.

Bany07

Posty: 13

 
Jak kupujecie płytki, dobrze je obejrzyjcie. Ja miałem kłopot, żeby wymienić w sumie z wadą fabryczną. A nie kosztowały mało. Takich przecie nie położysz sobie na ścianę. Przestrzegam.

xacti11

Posty: 15

 
Osobiście najbardziej podoba mi się gres polerowany, piękni lśni, no ale jego to chyba tak łatwo w czystości nie da się utrzymać. Znajomi mają i wiem, że jak go ze dwa razy w ciągu dnia nie przemyją, to wygląda kiepsko.

Marioleczka

Posty: 16

 
Remontowaliśmy dom w zeszłym roku i właśnie z płytkami mieliśmy największy problem. To znaczy nie wiedzieliśmy co wybrać. Wprawdzie budżetu nie mieliśmy jakoś znacząco ograniczonego, ale tyle tego jest, że było ciężko.

micko

Posty: 25

 
Taką mozaikę można właściwie wstawić wszędzie, jak się ma fajny pomysł. Myślałam o czymś takim w kuchni, ale nie na ściany, tylko, żeby okleić nią jakoś tak ciekawie wokół drzwi. Sama pomysłu nie mam, także pasowałoby się zgłosić do fachowca.

gregcie@

Posty: 11

 
Bardzo ciekawe i duży wybór mozaiki. Dziękuję za propozycję sklepu. Mężowi też się podoba, także w końcu jesteśmy jednomyślni. Odetchnęłam, bo remont będzie mógł zacząć się jeszcze latem. Dziękuję i pozdrawiam.

Filecz34

Posty: 27