stylowe dekoracje do domu i mieszkania

stylowe dekoracje do domu i mieszkania

Cześć. Zawsze podobały mi się takie lekko postarzane dekoracje w stylu retro czy vintage. Ktoś wie, gdzie kupić mebelki i dekoracje, które pomogą mi stworzyć wnętrze w takim właśnie klimacie?

micko

Posty: 7

 
Ja Ci mogę polecić sklep perfekthome.com. Moim zdaniem naprawdę wyjątkowe miejsce. W ofercie mają dodatki do kuchni, łazienki, mnóstwo dekoracji, kilka stylowych mebli, coś do ogrodu też się znajdzie. Ja znalazłam sobie piękne drewniane świeczniki w stylu retro, naprawdę wyglądają, jak z „babcinej” sypialni.

AlU

Posty: 25

 
No w sklepach to zwykle są całe kolekcje z seryjnej produkcji więc siłą rzeczy podobne do siebie. U mnie w mieście jest taki fajny, mały sklepik z dekoracjami. Zegary, pozytywki, świeczniki, pudełka itp. Ale nie wiem skąd jesteś, bo może być daleko. W Internecie też pewnie coś fajnego znajdziesz. Teraz coraz więcej takich sklepów jest.

EpIon7

Posty: 23

 
Też marzy mi się taka stylowo urządzona kuchnia. Ostatnio przeglądałam projekty i trafiłam na super aranżację w stylu prowansalskim. Już sobie znalazłam kilka idealnych dodatków. Spodobały mi się kubki termiczne w kwiatki, taki biały koszyczek na pieczywo i pudełka na przepisy.

Dresik

Posty: 16

 
Ja uwielbiam takie lekko postarzane dodatki. Kilka fajnych dekoracji ostatnio udało mi się wyszukać w kilku sklepach internetowych. ł mi się przede wszystkim taki zegar w metalowej oprawie z różami w stylu retro. Naprawdę piękny moim zdaniem. Musisz sobie różne strony przeszukać, bo nie wiem, jaki styl Ci się najbardziej podoba.

Mier56

Posty: 18

 
Też czasami zastanawiam się, gdzie ludzie te dekoracje, meble kupują. Bo naprawdę niektórzy mają świetne aranżacje w salonie czy jakieś dekoracje w przedpokoju, a mi takie wszystko w sklepach nudne się wydaje.

Thi3f

Posty: 19

 
Mnie podoba się połączenie stylu nowoczesnego i zabytkowych dodatków. W salonie mam skórzaną kanapę i teraz szukam do niej takiej lekko postarzanej komody, najlepiej w odcieniu bieli. Ktoś wiem, gdzie na taką trafię?

iwanowskis

Posty: 14