tanie worki próżniowe 105x70

tanie worki próżniowe 105x70

Kochani, a może bardziej pytanie do pań – jak zabezpieczacie pościel i ubrania? Chodzi mi o to, żeby jakoś schować przed kurzem, brudem itd. Sa jakieś dobre worki na odzież do kupienia?

Hihi_WWW

Posty: 8

 
Witaj. Nic nie wiem o sklepach akurat z takim asortymentem, choć pewnie się znajdzie ich trochę, internet nie takie rzeczy widział :] Trzeba tylko trochę stron sobie oblukać, poszperać w wolnym czasie.

dersert

Posty: 18

 
Od dawna już mam worki próżniowe w domu i sobie nie wyobrażam układania ubrań bez nich. Mogę mieć dwa razy więcej ubrań i dalej się wszystko mieści :> Ze sklepów z takimi rzeczami to ja bym poleciła stronę www.sklepoliwia.pl. Tu cenowo i jakościowo jest okej, no i można nawet worki z wieszakami od razu kupić, a to bardzo ułatwia przechowywanie rzeczy.

gregcie@

Posty: 15

 
Ile rzeczywiście można miejsca zaoszczędzić na worku próżniowym? Czy faktycznie to są duże oszczędności, czy trochę naciągana ta próżnia jest? Można to gdzieś zobaczyć na jakimś filmie jak wygląda takie ubranie zapakowane w worek?

GGregbard

Posty: 14

 
Jak będziesz porównywać sobie sklepy to na pewno zwróć uwagę ile biorą za dostawę. Niektórzy niby schodzą z cen produktów, ale potem sobie do odbierają na kosztach dostawy, które potrafią kosztować czasami nawet 20 złotych...skąd taka cena!? Z nieba.

Dyduszek22

Posty: 18

 
Musiałabym porozmawiać z siostrą, ona się lepiej orientuje w takich gadżetach i sklepach. Nazywam ją perfekcyjną gosposią, bo zawsze ma wszystko w domu ślicznie poukładane i przystrojone. Tylko mnie dziewczyna w kompleksy wprowadza, bo moje mieszkanie tak nie wygląda..:P

Adioss3

Posty: 20