ubrania polskich projektantów

ubrania polskich projektantów

Gdzie kupujecie nietuzinkowe ciuchy? Jakoś nic mnie w tradycyjnych sklepach nie przekonuje, wszystko takie same, średnia jakość i wygórowane ceny. Może wy macie jakieś sprawdzone miejsca?

turysta00

Posty: 7

 
Ja chodzę po galeriach, i szukam okazji. Koleżanki mi mówią, że mam szczęście i oko i zawsze cos wypatrzę, Zgadzam się jednak, że nie jest łatwo kupić cos naprawdę modnego, ładnego i dobrej jakości.

Laleczk23

Posty: 19

 
Ja zbieram kasę, a potem raz na pół roku jadę na wyprzedaże do berlina czy Londyniu. To dopiero są zakupy. Ciuchy rewelacja. Każdemu poleca. Zawsze mam coś oryginalnego i niepowtarzalnego.

GGregbard

Posty: 13

 
Szczerze mówiąc to ja sama mam ten problem, nie bardzo wiem, gdzie znaleźć jakieś fajne ciuchy w miejskim stylu. Lubię ten styl, bo rzeczy są proste, oryginalne i eleganckie jednocześnie. Sama chętnie posłucham jakiś rad.

ZoZo333

Posty: 23

 
Moim ulubionym sklepem w ostaniem czasie jest http://looqlike.pl . Lubię modę miejską, a tam właśnie są ciuchy w takim stylu. Fajna jest też obsługa, która podchodzi indywidualnie do każdego zamówienia, także nawet nie odczuwasz, że sprzedaż jest online, bo możesz liczyć na pomoc.

Boss

Posty: 15

 
Mam ulubioną krawcową i tam szyje ubrania. Mam gwarancje, że rzeczy będą mi pasować i ich wzór i fason się nie powtórzy. Już dość długo korzystam z takiego rozwiązania.

arbusik45

Posty: 16

 
Ja szukam na różnych portalach aukcyjnych. Czasem kupuję coś nowego, a czasem od kogoś z szafy. Bardzo często można kupić naprawdę rewelacyjne ciuchy, ludzie robią wyprzedaże prawdziwych perełek.

Damiano

Posty: 11

 
Tylko ciucholandy. Mam takie dwa ulubione. Wiem kiedy jest nowa dostawa, albo wyprzedaż, Nikt nie ma takich cudeniek, jak ja, dzięki zakupom w tych sklepach.

cicusss

Posty: 16

 
Tanie ciuchy są w USA, ale ich jakość pozostawia wiele do życzenia. Jak ktoś do mnie przyjeżdża czy przysyła paczkę to zawsze proszę, żeby przywieźli mi cos od polskich producentów, ale szczerze mówiąc gdzie kupują nie mam pojęcia.

Fanatyk

Posty: 21

 
Często szukam różnych kuponów rabatowych do sklepów znanych marek, potem można kupić wysokiej jakości rzeczy, czołowych firm w bardzo dobrych cenach. Dlatego warto kupować w takich sklepach, nawet jak trzeba zapłacić więcej.

Pendrzeec

Posty: 10