Bluzy sportowe

Bluzy sportowe

Mam pytanko do dziewczyn. Gdzie kupujecie fajne legginsy. Zależy mi przede wszystkim na niepowtarzalnych wzorach i na tym, aby spodnie nie prześwitywały. Do tej pory jakoś nie mam szczęścia do legginsów. Szukam czegoś z zacięciem sportowym.

audi80

Posty: 4

 
Najlepiej rób zakupy odzieży sportowej w sklepach, które specjalizują się w produkcji tylko dla kobiet. Wtedy masz przynajmniej optymalizację jakości i w razie czego indywidualne przystosowanie zamówienia.

980000

Posty: 9

 
Najlepiej to brać ciuchy w komplecie, bo można wytargować spory rabat. Zauważyłam, że w modnym ubraniu sportowym ćwiczę znacznie intensywniej, bo chcę jeszcze lepiej wyglądać :)

witek55

Posty: 8

 
Poluj na końcówki sportowych serii odzieży od producentów. Można trafić w super jakościowe rzeczy. Wystarczy do newsletterów sklepów internetowych się zapisać, aby dobrze trafić.

mikesmith0103

Posty: 24

 
Biorę udział w zawodach fitness, praktycznie na całym świecie. Wiele zdjęć mam na Instagramie. Ćwiczę w ubraniach sportowych od marki Gym Hero (ich strona: gymhero.eu ). Ta marka mnie nie sponsoruje. Polecam ze względu na krótki czas przesyłki i bardzo dobrą jakość materiału. Przede wszystkim materiał naturalny, głównie bawełna, minimalny dodatek syntetycznych rozwiązań, co pozwala na lepsze dopasowanie odzieży do sylwetki. Wiele kobiet, z którymi ćwiczę chodzi w ich legginsach. Inwestujesz raz w kolekcję odzieży sportowej i masz spokój. Prań wiele wytrzymuje, nie ma żadnych problemów z zamówieniem, częste promocje i to bardzo duże. Czasami zdarzają się do 50-60 złotych. Wzornictwo super. Ogólnie bardzo dobrze mi się ćwiczy w ich rozwiązaniach. Marka godna polecenia, no i do tego polska, więc jakieś założenie patriotyczne przy zakupach również występuje.

Black_Riot

Posty: 4

 
Na początku kariery z siłownią weź ze sobą zwykłe ubranie. Dopiero po kilku treningach zrozumiesz, jakie faktycznie masz potrzeby, chociażby względem ruchu czy poziomu spocenia.

David

Posty: 28

 
Z doświadczenia wiem, że najlepiej ćwiczyć w bluzie i legginsach, bo nie narażasz się wtedy na przeziębienie. Kiedy ćwiczyłam w szortach i krótkiej koszulce zawsze mi się coś działo z gardłem :P

AdiXer92

Posty: 23

 
Polecam tylko odzież termoregulowaną, która oddaje pot na zewnątrz. Ogólnie sportowy styl jest coraz popularniejszy, nawet na co dzień, więc warto w coś uniwersalnego zainwestować :) Dobre udoskonalenie garderoby.

brzoza78

Posty: 5

 
Zawsze przy zakupie odzieży sportowej wzoruję się na zawodniczkach, które często mają profile na Instagramie czy Facebooku. Można bezpośrednio zapytać, z czego korzysta.

Fifczak90

Posty: 12

 
Możesz chwilę poczekać. Najczęściej w listopadzie, grudniu są spore przeceny na odzież sportową. Właśnie w tym okresie najczęściej kupuję na kilka sezonów. Radzę zrobić podobnie :)

szeryf111

Posty: 24