skórzane botki na koturnie

skórzane botki na koturnie

Kozaki dziecięce potrzebne na wczoraj! Jeśli macie namiar na dobre sklepy z tego typu dziecięcymi modelami to będę wdzięczna za info. Dopiero się wczoraj zorientowałam, że moja córa nie ma kozaczków...a zima już prawie prawie. ;]

grzes3345

Posty: 12

 
Ja to muszę mieć wysoki obcas, nieważne czy zima czy lato, bo jestem dramatycznie niska, więc trzeba się jakoś ratować, także butów na płaskiej podeszwie to ja prawie nie mam w domu :P No chyba, że japonki ;)

Kitas

Posty: 17

 
Dobre skórzane kozaki to by mi się też przydały. I od razu bym sobie kupiła jakiś porządny impregnat, bo jak znowu posypią chodniki solą to buty nie będą miały lekko, jeśli ich się czymś nie posmaruje.

Torbunie24

Posty: 33

 
Przydałyby się botki na wysokiej koturnie, bo generalnie do najwyższych kobiet nie należę, a taka koturna sporo wydłuża. Ale nie wiem czy jeszcze przed świętami pieniądze wynajdę na takie zakupy. W końcu na prezenty odkładamy. ;)

Hihi_WWW

Posty: 14

 
W zeszłym roku sobie kupiłam wyjątkowo nieudane kozaki. Niby miały jakiś meszek w środku, kożuszek itp, ale jak przyszło co do czego i temperatura spadła poniżej dwudziestu stopni na minusie to się okazało, że zimno w stopy jak cholera.

derWER

Posty: 18

 
Ciekawe kiedy zima w końcu przyjdzie tak swoją drogą ;) jakieś tam kozaki mam w szafce, więc raczej nowych nie będę kupowała, może te jeszcze dadzą radę ten sezon przetrwać.

Jacuś22

Posty: 28

 
Nie wiem jak w przypadku innych butów, ale botki na koturnie to mają bardzo ładne i markowe na stronie www.primastradaesklep.pl. Chodzę w nich już drugi miesiąc i żadnego odcisku, za to pełen komfort, nawet po całym dniu w butach na nodze. Stopa oddycha, nie śmierdzi...tak jak to bywało gdy miałam buty made in China kiedyś kupione....

yarofe

Posty: 16

 
Parę ciekawych sklepów z obuwiem się w necie znajdzie, ale takich z dobrej jakości kozakami to już jest trudniej. Sama teraz szukam skórzanych kozaków, to powiem, że albo są jakieś podchodzące pod tysiąc złotych, albo za stówkę z pseudoskóry..a coś pośrodku?

Tenesy90

Posty: 18

 
Rozglądam się powoli za kozakami dla dzieci i z tego co widzę to tanio nie jest. Za zdrowe dla stopy i wygodne kozaczki dziecięce trochę trzeba zapłacić. A najgorsze jest to, że dzieciom szybko stopa rośnie, więc po roku już takie buty nadają się na śmietnik.

Gucio

Posty: 15

 
Kozaki to ja już mam kupione, a na przykład mój mąż to w ogóle nie uznaje takich butów. On to cały rok chodzi w adidasach, czy plus 30 czy minus 20, czy słońce, czy śnieg, jemu pogoda nie przeszkadza...

piXel23

Posty: 19