Bielizna korygujaca

Bielizna korygujaca

Witam serdecznie. Pytanie mam do pań, które są po porodzie i noszą bieliznę modelującą. Jakich producentów polecacie jeśli chodzi o majtki? Dobrze jeśli byłaby jakaś regulacja ucisku czy coś w tym stylu. Z góry dzięki za wasze doświadczenia, pozdrawiam!

wiesław11

Posty: 4

 
Ponoć bielizna wyszczuplająca jest bardzo popularna wśród tak zwanych – gwiazd. Dlatego one tak dobrze potem wyglądają w telewizji, na koncertach, w filmach i tak dalej. Ciekawe jakich marek mają te ubrania...

Kamil87rak1

Posty: 4

 
Raz miałam na sobie rajstopy wyszczuplające i nawet byłam z nich zadowolona. Udało się zapanować nad udami i pośladkami zwłaszcza. Założyłam je jak szłam na wesele do przyjaciółki żeby się w kreację zmieścić.

E-GOista

Posty: 6

 
Póki co to próbuję jeszcze diety, żeby sobie obwody zmniejszyć, jeśli to nie pomoże to na pewno będę szukała bielizny wyszczuplającej, bo muszę schudnąć do września, kiedy na wesele do siostry będę szła...

21gregorek

Posty: 18

 
Pojawiło się ostatnio na rynku dużo producentów bielizny modelującej. I właśnie sama się zastanawiam czy drożej to zawsze oznacza lepiej. Co myślicie? Żeby faktycznie bielizna była wygodna i skuteczna to trzeba więcej wydać, czy może są jakieś bardziej budżetowe propozycje?

NoweCzasy

Posty: 21

 
Ja powiem tak, ze swojego doświadczenia – bielizna wyszczuplająca jest fajna i faktycznie pomocna, ale też nie można przesadzać z jej używaniem. Chodzenia każdego dnia po wiele godzin to ja bym raczej polecała. Raczej jest to rozwiązanie na specjalne okazje, na kilka godzin raz na jakiś czas.

Puch23

Posty: 17

 
Ja mam pełne biodra i w pewnym sensie zawsze traktowałam to jako swój atut, ale trochę mi się optyka zmieniła jak po raz pierwsze w moje ulubione spodnie się nie zmieściłam ;P Co do bielizny wyszczuplającej to faktycznie jest w stanie trochę pomóc i na pewno jej działanie jest dużo szybsze niż diet, sportów itp. Ja mam zaufanie do rzeczy jakie Orirose produkuje. Na portalu orirose.pl jest sporo ich produktów. Noszę rajstopy, mam też body i jeden pas modelujący. Wszystko zrobione z takiego materiału że nie rani skóry, nie drapie, nie uwiera, co zazwyczaj jest sporym minusem takiej bielizny.

wiesław11

Posty: 6

 
No ogólnie ja jestem za tym, żeby taką bieliznę korygującą nosić, ale są często w takich ubraniach dwa główne problemy. Albo uciska za lekko i nie ma tego efektu zmniejszenia obwodu, albo uciska za mocno i po kilku godzinach chodzenia w czymś takim potrafi brzuch boleć.

TomekK

Posty: 8

 
Moja siostra wiem że chodzi dość często w korygującej bieliźnie i faktycznie jak się na nią patrzy to wygląda bardzo szczupło mimo że niedawno po raz drugi w życiu rodziła. Z tym że ona te bieliznę kupuje za naprawdę dość duże pieniądze, mi byłoby szkoda aż tyle płacić powiem szczerze.

Lupusx

Posty: 10

 
Zastanawiam się nad bielizną która by mocniej mi brzuch ścisnęła bo tak to się wszystko wylewa i żadnej ze swoich ulubionych bluzek nie mogę założyć, nie mówiąc już o jakiejś garsonce i tak dalej. Ale trochę się boję, że taki ścisk będzie bolał.

Dosti

Posty: 23