Polecicie mi dobry sklep z odzieżą Olmar ?

Polecicie mi dobry sklep z odzieżą Olmar ?

Żąda dobrego płaszcza bo ostatni jaki miałam się strasznie wytarł.

Znacie może firmę Al-bo?

Dragon

Posty: 4

 
Ja się zawiodłam na produktach od Al-bo, na zdjęciu wyglądały bardzo dobrze, niemniej jednak po przyjściu paczki okazało się że kolory nie są tak żywe jak na zdjęciu, być może trafiłam na słaby egzemplarz.

messio66

Posty: 10

 
Bek&R daje radę chociaż produkty mogłyby być troszkę tańsze, bo nie każdy może sobie pozwolić na wydanie paru stów na nowy płaszcz. Natomiast musze pochwalić producenta za to, iż robi porządne produkty. Jest niezwykle wytrzymały, po paru latach używania wciąż dobrze na mnie wygląda więc niezwykle polecam.

Acclaim

Posty: 6

 
Mogę polecić nasz sklep: http://damskie-atelier.pl/Al-Bo. W przypadku jakichkolwiek pytań o rozmiar udzielimy wszelkich niezbędnych informacji, niesłychanie chętnie pokażemy również więcej fotografii produktu.

labuh

Posty: 17

 
Jak szukasz czegoś dobrego to raczej unikaj Al-bo. Moim zdaniem te produkty nie są warte swojej ceny, kiedyś zakupiłam od nich sukienkę i spódnicę, jednakże były dla mnie strasznie niewygodne. Nie wiem, być może, to poprzez to iż miałam wtedy więcej kg.

Accoun44

Posty: 18

 
Ja też kupiłam i jestem ogólnie zadowolona, chociaż kurtka ma pewne wady, mogła by mieć większe kieszenie, często noszę ze sobą bardzo wiele rzeczy i ciężko jest je wszystkie pomieścić a nie lubię zabierać ze sobą torebek. Jednak, jakość jest ok, możesz kupować tylko wybierz dopasowany produkt z Olmara.

elusia

Posty: 13