ekskluzywny sklep internetowy z aktówkami

ekskluzywny sklep internetowy z aktówkami

Torebki typu „listonoszki”, wiecie w jakich sklepach mają dobrze zrobione torby tego rodzaju? Szukam czegoś większego, żeby trochę tej pojemności było, bo mam co nosić :P

Yuri20

Posty: 7

 
Na pewno nie ma sensu kupować torebki z tkaniny. Kiedyś miałam i w sumie nawet za dużo do niej nie ładowałam i tak się zaczęła rwać dość szybko. Tylko skórzane się nadają co takiego codziennego użytku.

R1P

Posty: 15

 
Jest kilka sklepów wartych uwagi z galanterią. Jak się uda to sobie sprawię nową torebkę jeszcze przed końcem roku, przed tym całym zamieszaniem świątecznym, bo zaraz przed świętami zamawiać to trochę ryzyko ze względu na pracę poczty czy kurierów.

koooscislaw

Posty: 27

 
Mam zamiar sprezentować dziewczynie nową torebkę, ale taką mniejszą kopertówkę, bo wiem, że szuka. Także też się rozglądam za jakimś dobrze zaopatrzonym sklepem w sieci. Parę już sobie oblukałem, w sumie jest z czego wybierać.

marcinmg

Posty: 23

 
Sama bym z chęcią znalazła jakiś dobry sklep z torebkami online, bo dotychczas kupowałam internetowo dwa razy i nie mogę powiedzieć, żeby była do końca zadowolona z obsługi...

Bany07

Posty: 24

 
Hej, witaj! Sama jestem w potrzebie jeśli chodzi o nową torebkę. To musiałoby być coś z rączkami i długim paskiem na przewieszenie przez ramię. No i koniecznie format conajmniej A cztery, żebym mogła teczki z dokumentami zmieścić, a praktycznie codziennie kursuję do pracy z taką teczką gdzie mam trochę druków.

mamarek

Posty: 14

 
Ja bardzo lubię duże torebki, ale to głównie dlatego, że mam po prostu zazwyczaj dużo rzeczy do zabrania ze sobą. Parasolka, kalendarz, kosmetyki...trochę tych rzeczy jest i musi się zmieścić.

Klakier

Posty: 22

 
Ile trzeba zapłacić za prawdziwą torebkę ze skóry tak w ogóle? Jakie ceny są podejrzanie za niskie? Bo jak ktoś oferuje torebkę skórzaną za mniej niż stówę to chyba trochę za tanio, co nie? Czy można naturalną skórkę już za tyle dostać?

Hihi_WWW

Posty: 11

 
Dobre doświadczenia mam ze sklepem z torebkami ze strony www.shopperka.pl. Tu są porząnie uszyte rzeczy z dobrej jakości skóry. Mam od nich teczkę w kolorze miodowym i wszyscy ją w pracy chwalą i pytają – skąd kupiłam ;>

GGregbard

Posty: 13

 
Gdzieś ostatnio widziłam bardzo fajne skórzane akcesoria w tym torebki, ale nazwy strony sobie chyba nie przypomnę. Tak przeglądałam różne oferty tylko, bo i tak na kupno to na razie mnie nie stać za bardzo.

Rrealg

Posty: 27