Sklep z butami

Sklep z butami

Witam! Gdzie można w fajnej promocji dostać torebki LV? Jeśli kojarzycie sklepy które mają oryginalnego Louisa i jeszcze na dodatek nie chcą od klienta grubych milionów to prosiłabym o namiar. Pozdrawiam!

audi80

Posty: 3

 
Trochę nie za bardzo wiem skąd się wzięła taka duża popularność niektórych marek, które dzisiaj uważane są za kultowe. Wiele modeli ubrań, czy butów jakie przeglądam sobie od tych ponoć najlepszych producentów to mi się tak po ludzku i po prostu nie podoba. Dziwne, że są tak sławne.

Hihi_WWW

Posty: 7

 
Przez internet kupowanie ubrań to zawsze jakaś niepewność i ryzyko, ale mimo wszystko można już w dzisiejszych czasach dość dobrze dopasować rzeczy zdalnie. Raczej sklepy porządnie opisują rozmiarówkę, a nawet jakby coś miało być nie tak, to można zrobić zwrot, czy wymianę ostatecznie.

ammmnius

Posty: 14

 
Co do marek to mam słabość od Gucciego. Zakochałam się w tej marce lata temu kiedy jeszcze w Polsce była raczej słabo dostępna. Teraz na szczęście jeśli ma się pieniądze to można sobie kupić praktycznie wszystko, z dowolnej kolekcji.

matus2609

Posty: 18

 
Ja się ostatnio przekonałam do butów od Louis Vuitton. Wcześniej to mi się głównie tam marka z torebkami i walizkami podróżnymi kojarzyła, a tu się okazuje, że obuwie też robią pierwszorzędne. Na stronie internetowy-sklep.net jest dużo ich butów w dość korzystnych cenach. Choć też nie ma co się łudzić, że LV będzie tak tani jak marki z CCC czy innych sieciówek.

GGregbard

Posty: 7

 
Szkoda, że w sumie żadna polska marka odzieżowa nie doczekała się takiej światowej kariery jak wielkie firmy z zachodu Europy czy z Ameryki. A przecież mamy ponoć cenionych projektantów mody, którzy robią karierę za granicą.

namok

Posty: 16

 
Polecam przejść się po second handach w okolicy można tam takie cudeńka wynaleźć spod sterty słabej jakości ubrań, że w sklepach z nowymi ubraniami takich nie mają. Ja to lubię takie poszukiwania, jak się uda coś znaleźć to jest radocha.

ZaNK3R

Posty: 7

 
No hej. Jak to mówi mój chłopak – jestem łowcą okazji i faktycznie staram się kupować tylko na wyprzedażach. Można zaoszczędzić kosmiczne pieniądze. Nie wyobrażam sobie, żebym miała kupować ubrania jak są w pierwszej cenie, wtedy z połowy rzeczy musiałabym zrezygnować.

tigra32

Posty: 6