Tanie buty, sprawdzony sklep ?

Tanie buty, sprawdzony sklep ?

Czy waszym jest sens kupować tanie buty czy może lepiej zdecydować się na wyższej jakości produkty, które posłużą dłużej?

jumju

Posty: 6

 
Nie uważam aby posiadanie tanich butów było jakimkolwiek wstydem. Nie każdy musi w końcu pasjonować się modą i nosić jedynie obuwie od najniezwyklej znanych i renomowanych projektantów.

witek55

Posty: 7

 
Takie buty jak szpilki w mojej opinii należy kupować jedynie tanie jeżeli nie zamierzasz w nich często chodzić. Kupowanie drogich szpilek po to aby przez większość roku leżały w szafie to moim zdaniem wyrzucanie pieniędzy.

Yuri20

Posty: 7

 
Już od bardzo długiego czasu tanie buty kupuję w sklepie: http://www.lamai.pl i muszę przyznać, że są to naprawdę bardzo solidne produkty, które z ręką na sercu mogę Ci polecić. Moim zdaniem jak najbardziej warto je kupić.

Puch23

Posty: 16

 
Wychodzisz z całkowicie błędnego założenia. Tanie buty wcale nie muszą wiązać się z niesłychanie niską jakością i tym, iż buty po krótkim czasie używania rozlecą się. W wielu przypadkach są to naprawdę solidne i godne polecenia produkty, którymi zrobisz wrażenie na innych.

sheinsane

Posty: 14

 
Powinnaś przede wszystkim zbadać oferty sklepów oferujących tanie buty. Jeżeli uznasz, że któreś z nich naprawdę Ci się podobają to nie widzę żadnych przeciwwskazań aby je po prostu kupić i nie przejmować się opinią innych.

amazonn6

Posty: 10

 
Moja żona od sporo lat nosi jedynie tanie buty i nigdy nie zauważyłem aby narzekała na to, że są one niewygodne. Moim zdaniem jest to więc mit kreowany poprzez drogie marki.

JasioJasio

Posty: 34