gdzie kupić sukienki

gdzie kupić sukienki

Hej, powoli przymierzam się do studniówki :) i szukam sklepu z ładnymi sukienkami, najlepiej w sieci, z rzetelną obsługą. Może mi ktoś polecić?

beata55

Posty: 8

 
Zobacz sobie w tym sklepie http://hege.com.pl . Kupiłam tu suknię na bal sylwestrowy, muszę przyznać, że jest świetnie uszyta, z dobrej jakości materiału.

wiesław11

Posty: 6

 
Polecam ten sklep http://hege.com.pl Bardzo dobra obsługa – szybko wysyłają i odpowiadają na wiadomości. Sukienki ekstra, modne i bardzo dobrze uszyte, choćw sumie ceny nie są wysokie. Bardzo pomocne były wypisane rozmiary na stronie, dzięki temu udalo mi się dobrać rozmiar.

Justynka45

Posty: 34

 
Tu kupiłam ostanio suknię na wesele http://hege.com.pl - długą, elegancką, ale są różne wzory – także nowoczesne, rozkloszowane i z modnymi, ażurowymi wstawkami itp. Bardzo zaskoczyło mnie to, jak szybko wysłali!

aliwertus

Posty: 12

 
Tu http://hege.com.pl są śliczne sukienki na wiele okazji – bal sylwestrowy, studniówka czy wesele.

jurcio

Posty: 13

 
Tu masz fajny, modny sklep z bardzo ładnymi, efektownymi sukienkami w dobrych cenach. http://hege.com.pl. Polecam też dlatego, że bardzo szybko wysyłają, więc jeśli ktoś potrzebuje na już, to to jest dobra opcja. Ja już teraz sobie upatrzyłam kreację na tegoroczną imprezę z okazji rocznicy w mojej firmie.

hazi32

Posty: 18

 
Mogę polecić sklep HEGE. Mają sprzedaż online i szybką wysyłkę, a jednocześnie różne wzory i kolory, więc myślę, że naprawdę łatwo coś tam znaleźć. Ja znalazłam tam sukienkę na bal organizowany przez firmę, w chwili, gdy myślałam, że nigdzie nie pójdę, bo w galeriach nic nie dobrałam.

grzes3345

Posty: 11

 
Mogę polecić ten sklep http://hege.com.pl. Mają naprawdę śliczne sukienki (i nie tylko), na sto procent tam wybierzesz. Różne długości i rodzaje materiałów. Sukienki na obie studniówki (moją i mojego chłopaka) właśnie tam kupiłam, za każdym razem był to udany zakup.

Jasio234

Posty: 13

 
Ja kupiłam tutaj hege.com.pl kreację na imprezę w pracy.Podobała się wszystkim :), nieskromnie przyznam, że rzeczywiście świetnie wyglądałam :-)

Babeczka

Posty: 14