gdzie można kupić fajne buty online

gdzie można kupić fajne buty online

Cześć. Znacie jakiś dobry sklep z firmowym obuwiem? Polećcie jakieś sprawdzone oferty sklepów internetowych.

sandra55

Posty: 5

 
Zwykle przeglądam oferty różnych sklepów, raczej nie mam ulubionego, więc trudno mi polecić Ci coś konkretnego.

Puch23

Posty: 17

 
Wiele zależy też od tego, z jakiej półki cenowej szukasz butów, bo sklepy internetowe mają bardzo zróżnicowane ceny za markowe obuwie. Firmowe buty sportowe w promocji można kupić za kilkadziesiąt i kilkaset złotych.

johncena67

Posty: 8

 
Ja też szukam jakiegoś fajnego sklepu z dobrymi butami, ale nie z najwyższej półki, tylko takiego, który oferuje w miarę przystępne ceny.

Ichigo

Posty: 24

 
Szukasz damskich butów? Czy innych? Bo znam fajny sklep internetowy, ale oni specjalizują się w butach dziecięcych i młodzieżowych. Super wzory mają i w bardzo konkurencyjnych cenach.

CHatka-eKo

Posty: 14

 
Ostatnio na jakiejś aukcji internetowej widziałam śliczne baleriny. Takie ciemne, klasyczne, ale z fajnymi ozdobami. Może właśnie na aukcjach poszukaj, bo zwykle jest taniej niż w sklepach, a może znaleźć też wiele butów markowych.

CHatka-eKo

Posty: 8

 
Kolekcje dla najbardziej wymagających klientów ma np. sklep www.sklep.apia.pl. Plusem jest właśnie wysoka jakość. Większość butów wykonanych jest ze skór naturalnych, wpisują się w aktualne trendy, ale można znaleźć też bardziej unikalne wzory, bo mają kolekcje z mniejszych manufaktur. Ceny też, jak na tę półkę jakościową, mają konkurencyjne.

mirekp2005

Posty: 9

 
Ja mam zawsze problem z dobraniem eleganckich butów. Bo takich codziennych zawsze więcej kupuję i też są tańsze, to można pozwolić sobie w nie do końca trafiony wybór. Ale takie stylowe są droższe, więc szkoda, gdy okazuje się, że są niewygodne lub nie bardzo nam odpowiadają.

OzZ

Posty: 19

 
Ja najczęściej mam wrażenie, że jak zaczyna być modny jakiś wzór, to w każdym sklepie tylko taki buty, naprawdę trudno trafić na coś oryginalnego.

Acclaim

Posty: 12

 
Ja zawsze przeglądam sobie oferty różnych sklepów albo otwieram porównywarkę cen i wybieram pod tym kątem, bo czasami praktycznie te same buty w dwóch różnych sklepach naprawdę bardzo różnią się cenami.

2findme2

Posty: 24