Strój spiderman, jaki sklep ?

Strój spiderman, jaki sklep ?

Dość pilnie muszę kupić synkowi strój spidermana. Zależy mi na stroju porządnym, dobrej jakości, a nie po jednej zabawie do wyrzucenia. Polecacie jakiś sklep, może być nawet drogi, zależy mi tylko i wyłącznie na ekstra jakości:)

serum56

Posty: 5

 
Mnie odpowiadają produkty z tego sklepu, zarówno pod względem cenowym jak i jakości http://www.matisklep.pl. Mój mąż znalazł tu wyborne szelki do spodni, z których jest niezwykle zaspokojony.

Damiano

Posty: 20

 
Fajnie, iż mają rzemień w rożnych kolorach. Dzięki za podpowiedź. Taki właśnie mi się przyda, bo sama zajmuje się robieniem biżuterii. A cena jest niezmiernie konkurencyjna:) Nawiasem mówiąc b. fajny sklepik z przeróżnościami.

Ciapek

Posty: 9

 
Na buntownika nie dasz rady. Mój też do jakiegoś czasu grzecznie zakładał szelki do spodni i było dobrze. Z czasem zaczął je ściągać podczas zabawy. Zmieniłam na inne. Nabyliśmy je razem, wybrał sobie na stronie takie, jakie mu się najbardziej spodobały i teraz raczej nie ma problemu. Może to działa:)

gregcie@

Posty: 12

 
Taki trochę misz masz, ale bardzo fajny sklep. Kupiłam u nich kolczyki srebrne i jestem zadowolona. Mam nadzieję, że i wam udadzą się zakupy. Atrakcyjne ceny, dobra jakość, polecam.

alibaba

Posty: 7

 
W wypadku moich maluchów szelki do spodni zdają egzamin na piątkę. Kupowałam je właśnie w tym sklepie, wobec tego polecam. Nie rozciągają się, a z klamerkami nic się nie dzieje. Bez porównania z produktami z ryneczku.

oooo_ooo

Posty: 16

 
A ja jestem niezmiernie happy, iż udało mi się kupić u nich szelki do spodni dla dziecka. Wszędzie gdzie kupowałam, to po paru razach psuły się żabki. W tych akurat syn chodzi już długo i nic się nie dzieje.

graniek5

Posty: 6

 
Ja z takich rzemieni sama robię sobie bransoletki i nawet udało mi się kilka sprzedać wśród znajomych:) Rzemyki są tanie, więc można sobie pozwolić na kupowanie większej ilości. Polecam takie zajęcie, uspokaja:)

trapkodobry

Posty: 38

 
Nigdy nie zwracałam uwagi na to, jakie gumki do włosów kupuję i zakładam swojej córeczce, dopiero fryzjerka zwróciła mi uwagę, że ma zniszczone włosy przez kiepskie gumki. Wszystkie recepturki wyrzuciłam, choć są kolorowe i piękne. Już widać poprawę. Patrzcie mamusie, co kupujecie swoim dzieciakom.

Ichigo

Posty: 24