Projektowanie odzieży casual, kogo polecicie ?

Projektowanie odzieży casual, kogo polecicie ?

Jak ktoś zajmuje się projektowaniem odzieży casual, proszę o kontakt. Mam działalność produkcyjną, szukam partnerów, którzy pomogliby mi wykreować markę itd. tylko poważne oferty. Dziękuję za odpowiedzi.

Julian

Posty: 7

 
Sama zajęłam się projektowaniem ubiorów dla własnej firmy, natomiast widzę jednak, że będę potrzebowała profesjonalnego wsparcia. Powód ? Nie radzę sobie za podążaniem za modą :) do tego trzeba jednak mieć głowę i talent. Na początek wystarczyło, natomiast żeby zyski były faktycznie ok to trzeba konkretnej współpracy.

radziomil

Posty: 22

 
Nasza firma potrzebowała skutecznej pomocy w kreacji marki modowej. Z własnego doświadczenia polecamy http://www.projectfashionlab.pl. To miejsce, gdzie zajmują się projektowaniem odzieży w Łodzi.

andrew66

Posty: 7

 
Nie do końca byłam zadowolona ze swoich własnych projektów, dlatego poszukałam kogoś kto jest specjalistą od projektowania odzieży active. Trafiłam na panią Joannę :) Ogromny potencjał i głowa do interesów. Tak w skrócie określiłabym tę osobę pełną pasji. Wykazała się przy projektach dla mnie super kreatywnością, za co dziękuję i oczywiście też polecam.

celos00

Posty: 19

 
Sprawdziliśmy na własnej skórze. Dokładnie skorzystaliśmy z oferty projektowanie odzieży denim, bo w tym się specjalizujemy. Końcowy efekt zrobił na nas niemałe wrażenie, ale największe na klientach. Opłacało się zainwestować w specjalistyczną usługę. Nie należy do tanich, ale inwestycja jest przyszłościowa.

labuh

Posty: 6

 
Mam firmę i do lat współpracuję z projektantem odzieży. Inaczej na pewno by mi się nie udało odnieść takich sukcesów, jakie odniosłem. Dziś moda potrafi być naprawdę okrutna. Współpraca z takimi ludźmi nauczyła mnie jednego, że nic w tej dziedzinie nie wiem i choć spodziewam się, to okazuje się, że źle :) Pozdrawiam i życzę udanego projektowania ubiorów

marta369

Posty: 4