Umiałby mi ktoś doradzić czy filtry prywatyzujące są dobre?

Umiałby mi ktoś doradzić czy filtry prywatyzujące są dobre?

Cześć.

Często podczas podróży samolotem mam ochotę przejrzeć ważne dokumenty finansowe firmy, ale nie mogę, bo obawiam się ciekawskich współpasażerów. Rozwiązaniem mojego problemu mogą okazać się filtry prywatyzujące 3M, które pozwolą mi osiągnąć większą prywatność?

jumju

Posty: 18

 
Dzień dobry,

Prowadzę małą firmę, wielokrotnie spotykam się z klientami „na mieście” i pokazuję im własne przykładowe realizacje, a zarówno warunki finansowe. Trochę głupio przedstawiać ofertę handlową na pokaźne sumy, gdy przyciągam zainteresowanie ludzi w lokalach. Ostatnio zastosowałem w swoich dwóch komputerach filtry prywatyzujące 3M i pozbyłem się tego problemu.

mamarek

Posty: 13

 
Dzień dobry.

Miesiąc temu kupiłem filtr prywatyzujący 3M, który został wykorzystany w moim laptopie z matrycą LED. Początkowo miałem trudności z wyborem, bo to dla mnie czarna magia, ale dałem radę.

TeS

Posty: 15

 
Cześć.

Szukałem sposobu, który pozwoli mi na zachowanie resztek prywatności podczas mojej pracy w biurze. Umożliwiły mi to dopiero filtry prywatyzujące, które w znacznym stopniu ograniczają kąty widzenia do około 60 stopni. Bez nich ciągle miałem wrażenie, że ktoś podgląda i obserwuje to, co robię na komputerze podczas wykonywania w rzeczywistości obowiązków służbowych.

icee

Posty: 20

 
Witam.

Niejednokrotnie miałem problemy z prywatnością, bowiem pracuję w przeszklonym budynku biurowym na parterze. Przeszkadzało mi to, iż przechodnie mogą zajrzeć na ekran mojego komputera. To już przeszłość, bo ustawiłem monitor pod odpowiednim kątem i zastosowałem filtr prywatyzujący 3M.

komspid

Posty: 25

 
Cześć.

Prywatność podczas podróży służbowych najniezwyklej mnie uwierała, albowiem wręcz nie istniała. Nie mogłem nawet prowadzić korespondencji z żoną, niemniej jednak odnalazłem rozwiązanie. Wykorzystałem filtry prywatyzujące, jakie spisały się wyśmienicie i podniosły komfort moich wojaży.

Krzysio

Posty: 14

 
Witam.

Zastanawiając się nad zakupem filtrów prywatyzujących przejrzałem dziesiątki opinii i muszę przyznać, że nie znalazłem negatywnej. Postanowiłem skorzystać z okazji i kupić filtr w atrakcyjnej cenie.

Teraz też jestem zadowolony.

Czarek

Posty: 16