Bezprzewodowy internet, gdzie ?

Bezprzewodowy internet, gdzie ?

Myślałem o rejestracji na freehotspot. Może możecie coś podpowiedzieć w temacie? Myślałem żeby udostępnić w ten sposób net gościom mojego pubu, ale do końca nie wiem, czy jest to rzeczywiście tak dobre.

Nowa

Posty: 9

 
Idealnie albowiem widziałem, że freehotspot ma już konkretny zasięg. Wiadomo, że chodzi o to żeby społeczność była jak największa. Wówczas właśnie jest to mega funkcjonalne, zatem też namawiam do rejestracji. Tym niezwyklej, że jest to niewątpliwie zupełnie za darmo. Wszystko zależne jest tylko i wyłącznie od naszych chęci, więc działajmy.

johncena67

Posty: 10

 
Na razie Białystok, później dalej. Jeżeli będziemy rozbudowywać sieć freehotspot to będzie naturalnie bardzo ok. Już teraz mam szansa korzystania z bezpłatnego internetu w bardzo sporo miejscach, a nawet okolicach Białegostoku. Z niekiedy będzie jeszcze lepiej. Fajnie, że coś takiego zupełnie za darmo powstało.

Iunae_Milt

Posty: 9

 
Nie byłem pewien bezpieczeństwa jeśli chodzi o freehotspot, niemniej jednak doczytałem i teraz wiem, że nie ma tu powodów do obaw. Dostęp do internetu masz na hasło. Oby coraz więcej ludzi decydowało się na taki krok, a będzie dobrze ;)

xxx000

Posty: 14

 
No to bingo :) Właśnie o takie coś mi chodziło a nie o jakieś wifi. Freehotspot to pomysł na medal. Dużo jednak jak podkreśla tu sporo osób zależy do nas samych. Na to rozwiązanie powinno decydować się w naszym mieście coraz więcej lokali. Myślę, że naprawdę się rozrośniemy :)

labuh

Posty: 7

 
Tutaj można się zarejestrować https://www.freehotspot.eu/. Szybciutko dostajesz bezpłatny internet 0,5 Mb/s. Mnie się opcja freehotspot niezmiernie podoba. Polecam zacząć, bowiem im będzie nas więcej, tym lepiej niewątpliwie.

sethe

Posty: 15

 
Można poczynić oszczędności, bo freehotspot jest zupełnie za darmo. Mam sporo znajomych i ciągle polecamy sobie wzajemnie ten pomysł. Bardzo się cieszę, że mogę bez problemu korzystać za darmo z netu.

y-grek56

Posty: 10

 
Freehotspot ma duży zasięg. Można zobaczyć sobie dokładnie na stronie internetowej. Już mnóstwo zmieniło się od początku inicjatywy. Jest to tylko i wyłącznie nasza zasługa. Jeżeli nie będziemy się rejestrować, dodawać routerów, będą nici. Pożądane byłoby zbudować jak największą taką społeczność. Także rejestrujecie się kochani :)

syrena88

Posty: 3

 
No to dołączyłem !!! Mam swojego własnego freehotspota i dostęp non stop do darmowego internetu. Polecam każdemu, kto szuka oszczędności i swobody odnośnie dostępu do sieci.

miko_poz

Posty: 14