Web serwis Kraków

Web serwis Kraków

Błagam o pomoc! Coś mi się stało z laptopem, a mam na nim pół pracy licencjackiej napisanej i muszę błyskawicznie odzyskać dane. Czy możecie polecić fachowca, który mi pomoże?

Accoun44

Posty: 16

 
Ekspert IT to rzadkość. Warto jednak go eksploatować i pytać o zakres modernizacji. U mnie współpraca z taką firmą okazała się strzałem w dziesiątkę, bo zrezygnowałem z handlu stacjonarnego na rzecz internetowego. Zarobki o 60% wyższe, mniejsze opodatkowanie.

666iber45

Posty: 19

 
Jestem zadowolony z oferty krakowskiego serwisu komputerowego Progress ( www.serwiskomputerowy.pl ). Panowie nie dość, że wzięli się do naprawy dwóch ważnych komputerów w mojej firmie to jeszcze zaproponowali urządzenia zastępcze do wykonywania rutynowych obowiązków.

kk1111

Posty: 29

 
Praktykuję outsourcing serwisu komputerów w firmie, a oszczędności to około 2000 zł brutto. Moim zdaniem warto szukać bardzo długo działających na rynku firm.

klotnikk

Posty: 29

 
Lepiej na początku poproś o cennik lub wyceń usługę indywidualnie, żeby później nie było zaskoczenia. Ja kiedyś źle policzyłem i wyszło mi 500 zł więcej niż zakładałem, więc uważaj.

yaoks

Posty: 24

 
Też kupiłem dwa tablety używane dla siebie i dziewczyny. Przyszły uszkodzone, ale jak zwykle nikt nie poczuwał się do odpowiedzialności. Jakimś cudem znalazłem firmę Progress ( www.serwiskomputerowy.pl ) zajmującą się naprawą sprzętu komputerowego. Po kilku dniach dostałem działające urządzenia i jeszcze zniżkę dla studenta. Szok :)

Facio

Posty: 28

 
Poproś o CV wykonawcy i wystrzegaj się firm, które jeszcze pośredniczą w zleceniach IT.

Mnicho56

Posty: 18

 
Pożyczyłem znajomemu laptopa, a dostałem matrycę zniszczoną. Firma Progress (www.serwiskomputerowy.pl) ją wymieniła bez problemu. Zaznaczę, że naprawie podlegał Macbook. Do tej pory nie wiem, po co pożyczyłem. Miałem szczęście, że trafiłem na ten serwis sprzętu komputerowego.

Klaudi

Posty: 18

 
Ja zawsze byłem zwolennikiem inwestycji w dobry, bezawaryjny sprzęt z rozszerzoną gwarancją. Dzięki temu przez kilka lat możesz uniknąć kosztów serwisowania.
Dobry serwis komputerowy to cudowna sprawa. Mnie fachowiec przekonał do przejścia z windowsa na linuxa. Mam też znacznie mniej problemów technicznych.

1Alex149

Posty: 46

 
Z outsourcingu IT korzystasz doraźnie, a więc taniej. Etatowiec się nudzi, bo przy dobrej konfiguracji sprzętu na początku usterki są rzadkie.

Al3-56

Posty: 20