japońskie monitory z dostępem do czujnika ruchu

japońskie monitory z dostępem do czujnika ruchu

Jakich używacie monitorów w biurze? My musimy u siebie wymienić, dostaliśmy nawet na to pieniądze z UE ;P Na jakie polecacie?

miko_poz

Posty: 14

 
No ja to akurat z racji na swój zawód (grafik komputerowy), potrzebowałem troszkę lepszego sprzętu. Trochę popytałem w środowisku i się okazało, że paru moich znajomych pracuje na monitorach od IIYama. To znana japońska firma, z dużym stażem na rynku. Kilka lat temu firma dość mocno się wybiła na polskim rynku, stając się 3 dostawcą. Obsługują też inne kraje Europy. Powiem, że bardzo komfortowo się pracuje, parametry ma odpowiednie – gwarancja: zero martwych pikseli na starcie, na 30 dni, wejścia na HDMI i VGA, matryca Full HD, czas reakcji 2 ms itd.

Damiano

Posty: 13

 
Bardzo duże monitory, idealne do obiektów handlowych zwłaszcza, maja iiyama iiyama.com. U nich zmawialiśmy monitory LCD do prezentowania oferty w naszym sklepie. Na takim wyświetlaczu od razu wszystko wygląda dużo lepiej. Narka!

Yuri20

Posty: 15

 
Wybór jest ogromny, praktycznie każda firma zajmująca się komputerami i elektroniką robi monitory. Przydałby się jakiś ranking producentów byłoby łatwiej się na coś zdecydować ;-)

Buła

Posty: 17

 
Gdzieś widziałem ostatnio w sieci ofertę monitorów z czujnikiem światła, ale co to był za sklep to nie skojarzę teraz. Może mi coś w głowie przeskoczy i sobie jeszcze przypomnę to dam znać.

Yuri20

Posty: 15

 
Jeśli chodzi o monitory z dostępem do czujnika oświetlenia to ja polecam produkty japońskie, choćby marki IIYAMA - iiyama.com. Sam używam takiego sprzętu i jeszcze nie miałem żadnych problemów. Bardzo dobre parametry, ale też sama estetyka monitorów może się podobać.

Jasio234

Posty: 13

 
W sumie na co dzień korzystam w pracy z monitorów POS, bo pracuję w kasie kinowej i tam mamy takie małe monitorki do wklepywania miejsc, ale jakiej to jest marki? Nie kojarzę tego logo...Ale raczej bym i tak nie polecał, bo ciężko się tego używa, średnio reaguje na dotyk.

Nwaah22

Posty: 22