Serwis laptopów Samsung, jaka firma ?

Serwis laptopów Samsung, jaka firma ?

Co możecie polecić odnośnie serwisu laptopów Lenovo? Wiem, że w sieci jest trochę dobrych gości od tych modeli, ale szukam jakiegoś sprawdzonego miejsca z dobrymi opiniami. Jak coś to piszcie i dzięki oczywiście.

lalunia333

Posty: 3

 
Pewnie i tak cena nie jest niższa, więc wybrałem profesjonalny serwis laptopów Dell. Ogólnie wolę zapłacić więcej i mieć pewność, że goście coś w końcu zaradzą, a nie będę zmuszony szukać kolejnego usługodawcy.

jordanos

Posty: 10

 
Porządny serwis laptopów Lenovo – marzenie :) Miałem styczność z faktycznie konkretnymi laikami, którzy otworzyli sobie serwis. Straconych nerwów nie wrócę, lecz przestrzegam przed niewiadomego pochodzenia serwisami sprzętu komputerowego. Jak już płacić to tylko fachowcom.

Laleczk23

Posty: 19

 
Ja naprawiałem tutaj http://komputerytopserwis.pl. Gościom nie mam nic do zarzucenia, nie żadni tam krętacze. Firma na rynku od 10 lat doświadczona, serwis laptopów HP i innych producentów.

Grażyneczk223

Posty: 36

 
No niestety też zauważyłem niezły kryzys jeśli chodzi o porządny serwis laptopów Sony Vaio. Niby ogłaszają się, ale jak co do czego przyjdzie to nigdzie nie potrafią ci pomóc. Miałem konkretny problem i dopiero w tym serwisie udzielono mi pomocy.

mikuś89

Posty: 15

 
Popieram przedmówców, bo sam oddałem w zeszłym roku sprzęt do tego serwisu laptopów Toshiba i okazało się, iż to mega specjaliści. Poza tym iż usunęli usterkę, podpowiedzieli dużo odnośnie systemu.

Aniusiaaa1

Posty: 16

 
Wylana herbata na laptop. Byłam kompletnie załamana. Oddałam sprzęt do serwisu laptopów HP i po sprawie. Więcej nerwów niż co warte. Niemniej jednak nie piję już przy laptopie :)

GGregbard

Posty: 9