Baterie do laptopów?

Baterie do laptopów?

Sprawa wygląda tak, że muszę wymienić zasilacz w własnej Toshibie Satellite...Na nieszczęście mój oryginalny odmówił posługi...Myślicie, żeby zainwestować w tańszy zamiennik, czy w oryginalny produkt? Znacie idealne sklepy z takimi akcesoriami?

VIP-MIKSOR

Posty: 25

 
U mnie w Starachowicach był kiedyś taki porządny serwis, gdzie roboli naprawy laptopów, natomiast coś chyba im nie szło, bowiem zamknęli. Ja to nie wiem, czy bym w ogóle naprawiał kompa, czy nie lepiej byłoby zakupić nowy. Jeden serwis laptopów kiedyś tak naprawił kumplowi Acera, że później potrzebne były jeszcze trzy naprawy zanim zaczął działać zwykle :P

DobreRADY

Posty: 29

 
Hmm, jeżeli myślisz o wymianie baterii na nową, to moim zdaniem jest to niezły pomysł. Regeneracja własne kosztuje, zaś poza tym później na kompie zostają inne zacieki i takie tam. Lepiej kupić nową baterię i mieć spokój. W wypadku HP idealnym sklepem będzie http://laptop-power.pl. Sam u nich kupowałem kilka rzeczy do HP i zawsze wszystko działało jak bum cyk cyk :) Polecam.

PucH212

Posty: 26

 
To zasilacze do laptopów się w ogóle psują? Ja myślałam, iż one są nieśmiertelne:) Akurat z ładowarką to nigdy jeszcze problemów nie miałam, ale tam parę rzeczy już musiałam naprawiać. Choćby matrycę jakoś w zeszłym roku wymieniali mi w moim Asusie. Niemniej jednak to taki mój lokalny zakład robił ze Zduńskiej Woli. Oni stronki nawet nie mają, tylko regionalnie działają.

MarioBei

Posty: 30

 
Witam.

Jeśli miałbym coś doradzić odnośnie ładowarek to trzeba zwrócić spostrzeżenie na parametry. Tutaj się wszystko rozgrywa. Jeśli parametry są takie same jak w naszej oryginalnej, to można śmiało kupować zamiennik. Zasilacz do laptopa od innego producenta wcale nie musi być zły. Już raz za razem kupowałem zamienniki i jeszcze nie musiałem reklamować towaru.

Fogulec

Posty: 39

 
Nie tak dawno sam poszukiwałem sklepu z ładowarkami do Toshiby. Znalazłem kilka interesujących serwisów z dobrymi cenami. No ale wybrać musiałem jeden konkretny sklep, padło na http://laptop-power.pl. Trochę sobie poczytałem o ich ładowarkach, odszukałem trochę opinii i rzeczywiście okazało się, iż jakościowo mają sprzęt niesłychanie solidny. Poza tym, szybciuteńko wysłali zasilacz kurierem, zarówno następnego dnia już mogłem podłączyć kompa.

Krasnal451

Posty: 30

 
Jeśli chodzi o Dell Inspiron to trudno otrzymać do niego porządny zasilacz. Ja już poszukiwałem w paru sklepach i ciągle mi mówią – brak towaru. Już mnie trochę skręca, bo ile można szukać takiej podstawowej rzeczy jak ładowarka do laptopa?! Taki już mój pech, iż zawsze jak muszę coś nabyć do kompa, to się nagle okazuje, iż asortyment się wyczerpał ;/

Koktus

Posty: 32