podzespoły komputerowe online

podzespoły komputerowe online

Napęd optyczny mi się zepsuł ostatnio i szukam nowego. Gdzie można takie podzespoły dostać dość tanio i szybko? Potrzebny mi sprawdzony sklep online. Da radę coś podrzucić? ;>

Pacothelllucia

Posty: 12

 
Wiem, że moja siostra będzie kupować na dniach nowego laptopa, to się jej wypytam skąd ona to zamawia. Jakiś sklep internetowy, tyle wiem. Odezwę się.

pilor56

Posty: 15

 
Prawdą jest, że przez internet faktycznie opłaca się zamawiać elektronikę i tym podobne. Zaoszczędzić idzie nawet kilkaset złotych jak się ma szczęście i trafi na jakąś promocję. Tylko sklep trzeba najpierw znaleźć zaufany, to fakt. ;)

Acclaim

Posty: 16

 
Witam. Ja kupowałem nie tak dawno w sumie tablet Manta ze strony www.itpromo.pl. Sklep na pewno warty uwagi, mają kompleksową ofertę, znajdziesz tam absolutnie wszystko - telefony, faxy, czytniki do ebooków, laptopy, drukarki...i tak dalej i tak dalej, no i podzespołów bardzo dużo.

add1cted

Posty: 35

 
Nie wiem co Ci tu podpowiedzieć, dawno nie robiłem takich zakupów ;> Ale pewnie sklepów nie brakuje, wręcz przeciwnie zapewne pojawiło się duuuużo więcej z takimi akcesoriami. Trzeba szukać ! ;)

Fogulec

Posty: 39

 
Kolega z pracy sobie ostatnio sprawił nowego ultrabooka, ale gdzie on to kupił to nie mam pojęcia. W każdym razie bardzo fajny sprzęt, też nad czymś takim myślę.

Tomcio

Posty: 18

 
Wogole zastanawiam się nad jeszcze jedną rzeczą, czy kupić markowy komputer stacjonarny, czy samemu złożyć z podzespołów. Mogę liczyć na jakąś radę?\

zpox

Posty: 16

 
Zawsze byłem zdania, że za dobrą jakość trzeba dobrze zapłacić, także ja szukam dla siebie jakiegoś lepszego laptopa, zdecydowanie w cenie powyżej dwóch tysięcy. W tej cenie można znaleźć naprawdę świetne maszyny.

taplaty

Posty: 32

 
Jakiś czas temu zakładałem podobny wątek w sumie. Parę osób mi odpisało, ale jak sprawdziłem te ich sklepy to nic dla siebie nie znalazłem..ciągle szukam.

Al3-56

Posty: 19

 
Ja to dysk twardy będę kupował od kumpla, bo tak się składa, że akurat ma na zbyciu coś porządniejszego. Pofarciło mi się w życiu, bo za nówkę ze sklepu musiałbym wydać znacznie więcej.

Babeczka

Posty: 12