Skup laptopów, jaka firma ?

Skup laptopów, jaka firma ?

Jak znacie jakiś skup laptopów, gdzie człowieka nie kręcą na wycenie, to czekam :) Mój już chyba nie nadaje się do naprawy, dwa razy był w serwisie i już chyba skończył swój żywot. Jak coś to czekam na poważne odpowiedzi.

rz3zn!k

Posty: 6

 
Tak to właśnie jest, że nie wszędzie można liczyć na fachowe usługi. Szkoda przekonać się na własnej skórze, a bardziej na sprzęcie. Oddałem kompa do tego taniego serwisu laptopów i bałem się co z nim będzie, ale niepotrzebnie. Polecam, bo to fachowcy, zrobili nawet więcej niż chciałem oczywiście za moją zgodą :)

Sklepik

Posty: 16

 
Sprzedałem laptopa u nich http://komputerytopserwis.pl. Ogólnie jestem usatysfakcjonowany z ich skupu laptopów, albowiem zaproponowali mi korzystną, najwyższą cenę spośród trzech innych serwisów. Ogólnie żal było mi sprzedawać mojego weterana, lecz tak było najinteligentniej, już raz oddawałem go do serwisu.

gregcie@

Posty: 9

 
Grunt to żeby nie czekać długo. Może być ok, bo tani serwis laptopów itd.. ale czeka się np. miesiąc. To mnie nie interesuje z wiadomych powodów.

pawel253

Posty: 9

 
Dali mi długą gwarancję, zatem sam uważam ich za dobry serwis komputerowy. Poza tym to bardzo mili goście, którzy spokojnie wszystko mi wyjaśnili jak trzeba, żebym był pewien co robią z moim sprzętem. Co będzie nowe, co naprawione itd. Polecam, bo to bardzo rzetelna firma.

andrew66

Posty: 13

 
Koniecznie chciałem znaleźć skup laptopów, który da mi porządne pieniądze za sprzęt. Nie chodził długo, padła matryca, raczej spadł laptop i dopiero potem ona. Najlepiej jak świeże bułeczki schodzą właśnie takie nówki jak moja do około roku czasu, mnie dali 70 % wartości kompa :) Niezmiernie byłem happy, albowiem wiele mogłem dołożyć do nowszego modelu.

Wroc45

Posty: 13

 
A ja w skupie laptopów negocjowałem cenę ;) I się udało. Trzeba znać się trochę na sprawie, bo tak to zrobią z tobą co tylko będą chcieli i wmówią ci wszystko. Oczywiście nie wszędzie, ale jak człowiek chce szybko sprzedać sprzęt a się nie zna to łatwo wpaść jak śliwka w kompot.

Kidi

Posty: 17