Komputer poleasingowy, jaki sklep?

Komputer poleasingowy, jaki sklep?

Witam, od razu spytam, czy ktoś korzysta z komputera poleasingowego w swoim domu do takiego domowego użytkowania, jak się sprawdza taki sprzęt?

alibaba

Posty: 7

 
Dla dzieciaka coś z komputerów używanych to najlepsza opcja. Mojemu synowi kupiłem taki, gdy skończył 6 lat. Dziś ma 10 i nadal z niego korzysta. Polecam.

Bobek1200

Posty: 19

 
Używane dell optiplex 780 można kupić za naprawdę niewielkie kwoty. Do domu to jest idealny komputer. Do mniej wymagających gier też się nadaje. Zawsze można coś w nim wymienić, żeby był lepszy.

Andzia

Posty: 12

 
Sporo ostatnio czytałam na temat komputerów poleasingowych i w większości są o nich dobre opinie. Sama jednak nie wiem, czy zdecydowałabym się na kupowanie używanego sprzętu. Koszt jest zdecydowanie niższy, niemniej jednak ja należę do tych, co nie wierzą. Znajomy chwali sobie swoją używkę i ma już ten komputer ze dwa lata.

namok

Posty: 13

 
Ja nie miałbym takiej pewności, kupując komputer poleasingowy. Dlatego najważniejsza jest jak najdłuższa gwarancja. No i oczywiście trzeba co nieco wiedzieć w tym temacie. Niektórzy bardzo chwalą sobie taki sprzęt.

yarofe

Posty: 16

 
Tu macie pewny sprzęt http://www.delllow.com/komputery-poleasingowe-c-1.html. Profesjonalna firma, a jakość komputerów poleasingowych nie pozostawia nic do życzenia. Polecam, bo sam korzystałem.

Zydek

Posty: 23

 
Baliśmy się z mężem, że komputer używany, który kupiliśmy dla córki nie będzie zbyt długo działał bez żadnej awarii. To poleasingowy komputer. Ale ma go już dwa lata i nic się nie dzieje, jeśli chodzi o komponenty, bo w systemie zdążyła już namieszać sama.

Ania

Posty: 13

 
Jeśli chodzi o dell optiplex 780 to jest on najlepszy do firm, prac biurowych. Nie pograsz na nim w jakieś wymagające gry, lecz z takimi internetowymi radzi sobie dobrze. Sprzęt nie jest drogi, a można z niego korzystać też do oglądania filmów, słuchać muzy, jest ok. Polecam nawet zakup poleasingowego takiego sprzętu. Ja taki mam.

żabka45

Posty: 6

 
Mąż nabył sobie komputer używany. Jak na razie nie narzeka. Zobaczymy, co będzie dalej. Ale sklep, w którym kupował to rzetelna firma, wobec tego nie bał się zakupu.

Adam 105

Posty: 15

 
Osobiście mam komputer poleasingowy w swoim domu, służy mi do wszystkiego. To dobrej sprzęt, ale kupowałem go z pomocą syna, który siedzi w tej tematyce. I to właśnie on polecił mi zakup używanego komputera. Nie żałuję, jak dla mnie więcej nie trzeba.

Alek33

Posty: 20