porównywarka tabletów, gdzie ?

porównywarka tabletów, gdzie ?

Potrzebny mi tablet do nauki języka. Może polecacie jakieś konkretne modele. Jaki system będzie najlepszy? Jeśli możecie mi pomóc lub polecić konkretnego producenta, będę wdzięczny. Zupełnie nie wiem, na co zwrócić uwagę.

czubek67

Posty: 1

 
Jak potrzebujecie rzetelnie prowadzonej strony z porównaniem modeli tabletów i promocyjnymi cenami, to proszę zerknąć tutaj https://itablety.pl. Świetnie przygotowany portal. Widać, że zajęli się nią fachowcy. Zamiast porównywarki podoba mi się fakt, że umieszczają fajne artykuły. Można korzystać. Ja jestem nią zadowolony.

Michałek

Posty: 6

 
To ja też czekam, bo zależy mi na niskich cenach. Mam w planach zakup tableta, ale nie pisze się na nic, co drogie. Potrzebuję zwykły tablet, na którym sprawdzę treść, dokonam zakupu w sklepie, obejrzę filmik i już. A może tutaj polecacie jakieś konkretne modele w niewygórowanych cenach? Jak coś, to dajcie znać.

Lupusx

Posty: 5

 
Tak się składa, iż poszukuję tableta najtaniej :D Mam nadzieję, iż się tu temat rozwinie i polecicie coś dobrego. Chciałbym sprawić sobie nowy sprzęt, albowiem przydaje mi się w pracy, niemniej jednak nie mam też zamiaru wydawać fortuny.

grzes3345

Posty: 11

 
Maluchom tablet nie jest potrzebny. Co innego, jak dzieci chodzą już do szkoły. Wówczas rzeczywiście im się przydaje i można wtedy szukać sklepu z tabletami, gdzie jest tanio i masz szansę kupić dobry sprzęt.

namok

Posty: 6

 
Tak się składa, że poszukuję tableta najtaniej :D Mam nadzieję, że się tu temat rozwinie i polecicie coś dobrego. Chciałbym sprawić sobie nowy sprzęt, bo przydaje mi się w pracy, ale nie mam też zamiaru wydawać fortuny.

aligator3

Posty: 9

 
Chciałbym zakupić tablet najtaniej, jak to jest możliwe. Nie wiem jednakże, czy to porządne rozwiązanie, bo nie chciałbym, żeby urządzenie miało jakieś ograniczenia. Jeśli możecie polecić jakiś model, ewentualnie sklep, to z góry dziękuję za pomoc. Będę wdzięczny za zainteresowanie tematem.

Fifeczek2

Posty: 9