Komputery przemysłowe, gdzie kupić

Komputery przemysłowe, gdzie kupić

Hej.

Ostatnio zainteresował mnie temat mini PC, bowiem w taki sprzęt chciałem się wyposażyć.

Możecie coś polecić?

Dresik

Posty: 16

 
Cześć. Do specjalistycznych zastosowań potrzebne były mi komputery przemysłowe, nad jakich wyborem wahałem się dość długo. W końcu inwestowałem w nie dziesiątki tysięcy pln, więc nie mogłem podjąć spontanicznej decyzji.

quios

Posty: 38

 
Witam serdecznie.

Niejednokrotnie oczekiwania osób, które kupują mini PC są wygórowane i dziwią się oni, że proponowana jest im wysoka cena. Ja zdecydowałem się na prosty mini PC, za który zapłaciłem grosze i jestem usatysfakcjonowany dokonanym wyborem.

Krzyhmoin

Posty: 22

 
Dzień dobry.

Zauważyłem, iż mini komputery coraz częściej są w ofertach firm dostarczających sprzęt komputerowy. Po rozmowie ze sprzedawcą kupiłem jeden taki komputer do firmy, a sprawdził się on wzorowo.

Teraz stoję przed podjęciem decyzji o wymianie komputerów w całej firmie na właśnie takie!

hhafferot

Posty: 36

 
Hej.

Na co dzień obcuję z komputerami przemysłowymi, gdyż jestem informatykiem w jednej z krakowskich firm. Mogę polecić zakup takiego sprzętu przedsiębiorcom, albowiem rzadko trafiają się awarie, a zdecydowanie częściej muszę naprawiać komputery stacjonarne, w których istnieje większa szansa ingerencji w oprogramowanie.

secret santa

Posty: 26

 
Cześć. Niewielkie rozmiary, a zarazem spore możliwości oferują klientom nettopy przemysłowe. Wiem, co mówię, bowiem jestem posiadaczem jednego z nich. Poprzednio w firmie stosowaliśmy pośrednie rozwiązania chcąc uniknąć dużego wydatku na nettopa, ale poświęcone na ten cel środki pewnie wystarczyłyby na drugi tego typu sprzęt, który z chęcią bym przyjął.

Alamo

Posty: 26

 
Hej. Ograniczona powierzchnia i brak miejsca pod biurkiem to świetna szansa dla komputerów mini-itx. Są one coraz częściej stosowane także w firmach, jak i w domach. Ja zastosowałem kilka takich komputerów u taty w przedsiębiorstwie, choć do domu zarówno nabyłem taki jeden komputer.

@rebk67

Posty: 15

 
Dzień dobry. Szukałem tanich komputerów stacjonarnych do oddziału firmy, a wtedy przeczytałem, że osobną grupę stanowią komputery biurowe. W takie zdecydowałem się zainwestować, bowiem ich przeznaczeniem są wyłącznie rozwiązania biurowe. Takie wyjście pozwoliło mi zaoszczędzić tysiące złotych.

mati

Posty: 46

 
Hej.

Na co dzień obcuję z komputerami przemysłowymi, bowiem jestem informatykiem w jednej z krakowskich firm. Mogę polecić zakup takiego sprzętu przedsiębiorcom, bo rzadko trafiają się awarie, a zdecydowanie częściej muszę naprawiać komputery stacjonarne, w których istnieje większa możliwość ingerencji w oprogramowanie.

celos00

Posty: 23

 
Hej. Wiele razy słyszałem o tym, czym są i jakie zalety posiadają miniaturowe komputery. W końcu postanowiłem sprawdzić to w sklepie. Zaoferowano mi ciekawy model miniaturowego komputera, który ostatecznie kupiłem? Czy się sprawdził?

Jeszcze go testuję, ale póki co jest świetny!

Cyc23

Posty: 16