Gdzie moge pobrać jakieś fajne wygaszacze ekranu?

Gdzie moge pobrać jakieś fajne wygaszacze ekranu?

Szukam ładnych wygaszaczy ekranu?? Znacie jakieś stronki, jakie oferują darmowy download? Troszkę już szukałem i niestety nie mogę nic ciekawego odnaleźć. Albo marne mają te wzory, albo każą płacić...

wisiek

Posty: 31

 
A po kiego grzyba pobierać wygaszacz? Przecież są normalnie wbudowane w system. Nie czaję. Normalnie sobie klikasz prawym przyciskiem myszy, wchodzisz we właściwości na pulpicie i włączasz wygaszacza i tyle. Ja z takiego korzystam i nie czuję konieczności specjalnie pobierać. Moim zdaniem to bez sensu.

Tyle ode mnie, pozdrawiam!

namok

Posty: 34

 
Mi ekran najlepiej wygasza bateria, jaka pada już tak prędko, iż masakra. Pół godziny bez podłączenia i po baterii. A tak na serio, to wygaszacz fajna rzecz. Najlepsze były jeszcze w tych starych systemach operacyjnych, w starym poczciwym Windows 95 niezłe były graficzki :)

Cronxxx

Posty: 25

 
Hej hej:)

Wygaszacze powiadasz? To jeszcze ktoś z tego korzysta w ogóle? Ja to jak pozyskałem pierwszy swój komputer to się lubiłem bawić tymi ustawieniami i sobie ustawiać wygaszacz z zegarem, ale dziś to już dałem sobie z tym spokój. No, ale w sumie za wiele przed tym kompem czasu nie spędzam, kiedyś się więcej korzystało to też w przeciwnym razie. Obecnie wyłącznie praca, dom, praca i wyłącznie od czasu do czasu jakieś forum, czy coś:)

1Alex149

Posty: 46

 
Jakiś okres temu zarówno szukałem na innym forum fajnej stronki z wygaszaczami. Było troszkę propozycji, ale najbardziej spodobały mi się wyświetlacze od serwisu deskflow.pl. Zresztą mnóstwo ludzi od nich pobiera, wystarczy zbadać ile mają lajków na FB. Przygotowali multimedialne wygaszacze z fajnymi motywami, oczywiście ja wziąłem ze sweet kotami, bo jak inaczej:p Moduł z zegarem bardzo spoko, do tego można sobie walną pokaz slajdów, także do kto lubi, dla każdego coś miłego.

quios

Posty: 38

 
Cześć.

Ja tam również lubię sobie wygaszacz ustawić. To jest dobra rzecz. Szczególnie jak jeszcze pokazuje datę i czas, to już w ogóle git. Jakiś okres temu pobierałem sobie taką interaktywną bajerkę i naprawdę fajnie mi się to sprawdza. Jedynie iż już za żadne skarby nie przypomnę sobie stronki, z której to ściągałem...

jan630

Posty: 31