Warszawskie kursy excel?

Warszawskie kursy excel?

Elo, Elo! Witam forumowiczów:) Słuchajcie jest taka rzecz – muszę się nauczyć robić rzeczywiście wypasione prezentacje w Power Poincie, tylko, że póki co umiem tylko uruchomić ten program:) Gdzie można się podszkolić? A odpowiednio nauczyć wszystkiego od podstaw? Jakiś dobry i niedrogi kurs komputerowy?

Fogulec

Posty: 39

 
O ile chodzi o kursy dla zawodowców, którzy chcieliby jeszcze się rozwinąć np. w tematyce PHP to nie wiem gdzie warto się zgłosić, ale o ile chodzi o początkujące osoby to niezwykle fajnie pracują wykładowcy z tej firmy. Dobra atmosfera do nauki, przyjazne podejście do każdego kursanta. Zachęcam!

ghjss

Posty: 34

 
Mnóstwo się nauczyłem na kursach z Linuxa, jakie organizuje portal kursy komputerowe warszawa, więc mogę ich polecić z całego serca. Podoba mi się, że pracuje się tutaj na pełnych obrotach, dzięki czemu rzeczywiście zyskuje się nie tylko papierek, ale rzeczywiste umiejętności.

uiids

Posty: 37

 
Witam! Powiem wam, iż o ile chodzi o kursy z excela to byłem na kilku oraz wrażenia mam nieco zróżnicowane. Ogólnie powtarzał się problem zbyt dużych grup. No nie da się w grupie, gdzie jest pięćdziesiąt ludzi czegoś nauczyć sensownego. W sumie całkiem fajnie rozwiązali tę sprawę na stronie firmowej z kursami komputerowymi. Grupy są wąskie, więc można intensywniej pracować oraz szybciej się nauczyć konkretów. A co tu mnóstwo gadać excel jest uciążliwy, więc tak hop siup nie da się go dobrze opanować.

ltomzik

Posty: 42

 
Witajcie forumowicze :) Jeżeli chodzi o rzeczywiście dobrą, wykwalifikowaną kadrę, która zajmuje się kursem podstawowym z excela to nieźle to wygląda w firmie kursy komputerowe. Ofertę mają dla klientów indywidualnych, ale też dla całych przedsiębiorstw.

Marta

Posty: 42

 
Siemka! Tak szczerze powiedziawszy to z początku byłem troszkę niechętny jak przyszedłem na pierwsze zajęcia do Warszawy. Bo generalnie niezwykle intensywnie wypada tutaj popracować. Ale taki tryb wywołuje, iż rzeczywiście się zdobywa praktyczne umiejętności. Z początku Access to była dla mnie czarna magia, a dzisiaj śmigam, aż miło :)

Virgo

Posty: 37

 
Witam! Powiem wam, iż o ile chodzi o kursy z excela to byłem na kilku oraz wrażenia mam nieco zróżnicowane. Generalnie powtarzał się kłopot zbyt olbrzymich grup. No nie da się w grupie, gdzie jest pięćdziesiąt ludzi czegoś nauczyć sensownego. W sumie całkiem fajnie rozwiązali tę sprawę na stronie firmowej z kursami komputerowymi. Grupy są wąskie, więc można intensywniej pracować oraz szybciej się nauczyć konkretów. A co tu wiele gadać excel jest trudny, więc tak hop siup nie da się go dobrze opanować.

radziomil

Posty: 40

 
Dużo się nauczyłem na kursach z Linuxa, jakie organizuje portal kursy komputerowe warszawa, więc mogę ich polecić z całego serca. Podoba mi się, iż pracuje się tutaj na pełnych obrotach, dzięki czemu naprawdę zyskuje się nie tylko papierek, ale rzeczywiste umiejętności.

komspid

Posty: 25

 
Mnóstwo się nauczyłem na kursach z Linuxa, które organizuje portal kursy komputerowe warszawa, więc mogę ich polecić z całego serca. Podoba mi się, iż pracuje się tutaj na pełnych obrotach, dzięki czemu rzeczywiście zyskuje się nie tylko papierek, lecz rzeczywiste umiejętności.

Rysiek_99

Posty: 46