zajęcia dodatkowe dla młodzieży, gdzie warto ?

zajęcia dodatkowe dla młodzieży, gdzie warto ?

Cześć. Jesteście w stanie polecić kogoś konkretnego, np. jakąś firmę, jaka posiada w ofercie porządne zajęcia pozalekcyjne?

Dzidzia

Posty: 3

 
Nie mam przekonania do tego, jaką jakość gwarantują zajęcia pozalekcyjne. Z chęcią przeczytam Wasze doświadczenia, jeśli chodzi o propozycje poszczególnych szkół. Mocno zastanawiam się, aby zapisać dziecko do szkoły muzycznej.

Namo

Posty: 3

 
Cieszę się, iż na terenie mojego miasta dostępne są liczne zajęcia dodatkowe dla młodzieży. Dzięki temu moja córka rozwija własne zainteresowania, albowiem podjęła naukę programowania. Praktycznie co tydzień chwali mi się nowymi umiejętnościami.

amrmas22

Posty: 7

 
Wcześniej wydawało mi się, że zajęcia dodatkowe dla dzieci to po prostu naciąganie rodziców. Zmieniłem zdanie, gdy mój maluch zaczął uczęszczać do szkoły programowania.

wisła1905

Posty: 6

 
Obliczyłem niedawno, że maksymalnie 2-3 tysiące złotych rocznie kosztowały mnie zajęcia dodatkowe dla dzieci. Przyznajcie szczerze, że to stosunkowo niewielki wydatek, gdy wziąć pod uwagę korzyści, jakie jest w stanie zagwarantować. Przynajmniej ja jestem zadowolony.

Uleczek4

Posty: 5

 
Nie zamierzamy oszczędzać, jeżeli chodzi o zajęcia dodatkowe dla dzieci. Chcę tylko, aby moje dzieci po prostu rozwijały własne zainteresowania i umiejętności.

bymbym23

Posty: 15

 
Szukając najlepszych zajęć pozalekcyjnych wybrałem ofertę tej szkoły: www.zajeciapozalekcyjne.pl. Moje dziecko jest zafascynowane tym, że podjęło naukę programowania.

wiking789

Posty: 5

 
Miałem twardy orzech do zgryzienia, gdy stanąłem przed koniecznością wyboru zajęć dodatkowych dla młodzieży, którą mam w domu :-) Całe szczęście, żę znalazłem interesującą szkołę programowania, do której zapisałem dzieci.

byku65

Posty: 8

 
Zajęcia dodatkowe dla dzieci to bardzo ważna sprawa. Moim zdaniem nie można wychodzić z założenia, że dziecko chodzi przecież do szkoły, więc się rozwija.

Pendrzeec

Posty: 10