prywatne przedszkole miasteczko wilanów, polecicie ?

prywatne przedszkole miasteczko wilanów, polecicie ?

Z góry dziękuję za pomoc w znalezieniu jakiegoś sprawdzonego niepublicznego przedszkola w Wilanowie. Stoję przed poważnym dylematem. Muszę natychmiast wrócić do pracy i posłać Olka do przedszkola.

Jasieczek23

Posty: 2

 
Zajęcia sportowe dla najmłodszych to kapitalna rzecz. W takim przedszkolu w Wilanowie mój synek miałby po prostu raj. Czekam na przeprowadzkę i na pewno się zdecyduję, bo zależy mi na tym, żeby nie chodził do „przechowalni”. Teraz jak tylko ludzi stać na prywatne przedszkola, wybierają tę możliwość. W takich jest lepsza opieka.

audi80

Posty: 3

 
Przemyśl dobrze decyzję. Sportowe przedszkole w Wilanowie jest super ze względu na to, iż dzieci nie mają tu prawa się nudzić. Poza tym sport to zdrowie i maluchy od najmłodszych lat winny wiedzieć, iż gimnastyka i zajęcia sportowe to niezmiernie znacząca część naszego życia. Prowadzam do takiego Zosię i jestem jak najbardziej za.

Marti

Posty: 6

 
To zależy, czego dokładnie potrzebujesz. Możesz wybrać na przykład przedszkole w Warszawie Wilanowie, które stawia na sport. To naprawdę wspaniała sprawa, gdy w maluchu zaszczepia się sportowe nawyki od najmłodszych lat. To dobry pomysł na przyszłość.

Nikuś23

Posty: 5

 
Też polecam. Mój syn chodził do przedszkola w Wilanowie, gdzie sport to był priorytet. Zaszczepiłam dzięki temu w nim zamiłowanie do piłki. To była niezmiernie dobra decyzja mojego męża. Generalnie uważam, iż najlepsze są prywatne przedszkola, gdzie dzieciom poświęca się więcej czasu i uwagi. Pracują tu w małych grupach.

labuh

Posty: 10

 
No właśnie to duży plus te małe grupy. Bez różnicy na profil niepublicznego przedszkola w Wilanowie uważam, że nie ma to jak prywatna placówka. Tu dzieci mają zdecydowanie lepsze warunki.

roudee22

Posty: 16

 
To przedszkole w Warszawie Wilanowie, do którego posyłałam synka http://www.karate-kids.pl. Bardzo fajne przyjaźnie nastawione do dzieci miejsce. Placówka na poziomie, dobre jedzenie. Najważniejsze, że syn chciał chodzić :)

Oct714

Posty: 15

 
Też mam podobny dylemat. Oferta sportowego prywatnego przedszkola w Wilanowie wydaje się bardzo ciekawa. Nie mam wcześniejszego doświadczenia jeśli chodzi o placówki przedszkolne, dlatego szukam opinii.

yaoks

Posty: 24

 
Rytmika jest w każdym przedszkolu. Myślę, że więcej zajęć sportowych to nic złego dla dzieci. Sama myślę właśnie nad takim wyborem. Prywatne przedszkole w Wilanowie o profilu sportowym to całkiem dobra idea.

Yuri20

Posty: 18