kursy programowania dla dzieci Rzeszów, kogo polecicie?

kursy programowania dla dzieci Rzeszów, kogo polecicie?

Dzień dobry. Jestem mamą 7-letniej Zosi. Chciałabym ją zapisać na dodatkowe lekcje związane z komputerami. Co sądzicie na temat kursów programowania dla dzieci. Szukam takich w Toruniu, więc za polecenia z góry niezwykle dziękuję.

Kobitka22

Posty: 2

 
Myślę, że nauka kodowania dla dzieci nie jest zła. Czytałam, że przynosi wiele korzyści. Koleżanki córka świetnie sobie radzi i na pewno, gdy Mati podrośnie, to się zdecydujemy. Mamy w Kielcach świetne kursy.

ernest00

Posty: 5

 
Nie do końca jestem pewien, czy Ola poradzi sobie na takich zajęciach. Mam nadzieję, że nie będą to pieniądze wyrzucone w błoto. Muszę zorientować się, gdzie proponują najtańsze programowanie dla dzieci w Kielcach. Podobno są też kursy wakacyjne połączone z jakimś wyjazdem. Niezła frajda dla dziecka :D

tomalix

Posty: 18

 
Jak szukacie dobrych kursów programowania dla dzieci w Lublinie, to polecam tę placówkę https://www.giganciprogramowania.edu.pl. Mam nadzieję, że skorzystacie. Szkoda przegapić najlepszych lat dzieci i takich super wykładowców.

Wu

Posty: 3

 
Po prostu zapisz syna na programowanie dla dzieci i już. Sprawdzicie na własnej skórze. Ja tak zrobiłam i nie żałuję. Jesteśmy z Lublina i tu jest niezwykle fajna szkoła programowania.

mobista

Posty: 9

 
Jestem podobnego zdania, że nie ma to jak spróbować. Karolinka nie od razu załapała bakcyla, niemniej jednak i tak bardzo chętnie uczestniczyła w zajęciach. Nauka programowania dla dzieci spodobała jej się po kilku lekcjach i teraz nie wyobraża sobie, jak można żyć bez kodowania. Poza tym zauważyłam dużą poprawę z wyników w nauce. Chodzimy na kursy w Szczecinie.

audi80

Posty: 2

 
Tez uważam, że nie ma to jak własne doświadczenie. Nie będzie go interesowało, to zrezygnujesz. U mnie jest tak, że Kamil od razu poczuł klimat. Zachwycił się programowaniem dla dzieci i ma już na swoim koncie pierwszą własną grę.

Krasnal451

Posty: 30

 
Nie ma się co dziwić. Nauka programowania dla dzieci to wspaniałe dodatkowe lekcje. Wspierają rozwój intelektualny, więc jak nie skorzystać. Wybraliśmy dobrą szkołę w Bydgoszczy i jesteśmy zadowoleni.

aliwertus

Posty: 12