Producent frontów meblowych

Producent frontów meblowych

Cześć – dzień dobry ;-) W związku z rozwojem przedsiębiorstwa poszukujemy producenta frontów meblowych, najlepiej wykonanych z wysokogatunkowego drzewa. Jesteście w stanie podpowiedzieć jakiś producentów z Małopolski?

edyta123

Posty: 2

 
Sporo się porobiło różnych producentów takich komponentów teraz, trudno mi kogoś szczególnie wyróżnić. Trzeba próbować moim zdaniem u różnych marek i w końcu się coś odpowiedniego znajdzie.

Gumis

Posty: 4

 
Nie tak dawno nawiązałem współpracę z firmą Taks z Wieliczki jeśli chodzi o dostawę części do produkcji mebli. Zamawiam u nich fronty i tak samo blaty Corian. Cenowo jest korzystnie, można było dojść do porozumienia ale najważniejsze że mi terminów nie zawalają, jeśli ma być zamówienie gotowe na dany dzień to jest. Telefon do nich jest na / taks-fronty.pl/. Myśmy w przeciągu ostatnich 10 lat chyba z 5 razy zmieniali dostawców frontów, blatów itd. Ciężko ustrzelić kogoś dobrego na lata współpracy.

Pięknaaa12

Posty: 3

 
Nowe meble do kuchni by mi się przydały i właśnie będę prawdopodobnie jeszcze w tym roku brał na wymiar i tak się zastanawiam – jak zweryfikować wykonawcę co do jakości części z których będzie te meble tworzył...

umberko3

Posty: 15

 
No jednak meble potrafią się mocno różnić jakościowo w zależności od tego z jakich materiałów są wykonane. Ja kupowałem na wymiar i mój brat też na wymiar tylko że u dwóch różnych firm – mi się blaty już zdzierają, a u brata nic się nie dzieje a materiał jest niby tego samego typu.

CHatka-eKo

Posty: 9

 
Fronty w szerokiej gamie wyboru produkuje Taks z Wieliczki, ich mogę polecić, mają duży wybór czy to materiałów czy to kolorów, można na ich materiałach pokombinować już przy samej produkcji mebli są bardzo wszechstronne.

Szkolić23

Posty: 41

 
Za dobrze zorientowany w temacie to nie jestem, ostatnia firma gdzie kupowałem fronty jeszcze na początku roku zaczęła niestety tak ostatnio podnosić ceny że musiałem z nich zrezygnować.

pilor56

Posty: 15

 
Nie mam nikogo kogo bym mógł zaproponować tak na teraz, na dzisiaj, ale mogę popytać. Trochę znam ludzi działających w branży meblowej tylko akurat bardziej w temacie krzeseł i stołów siedzących.

Iunae_Milt

Posty: 12

 
Ceny producentów to się potrafią ostro różnić, ostatnio rozmawiałem z dwiema firmami na temat właśnie stałej współpracy i regularnych zamówień to mi za ten sam towar ludzie zaśpiewali zgoła inne stawki.

Facio

Posty: 4