Producent mebli

Producent mebli

zastanawiam się, czy kupić meble do salonu przez internet, bo już mało mamy czasu biegać po salonach. widziałem kilka ciekawych w sklepach, ale nic w sumie mi się tak do końca nie podoba. lubimy raczej nowoczesne wzornictwo, z błyszczącymi frontami, proste formy. w sklepach internetowych jest chyba większy wybór.

waleria

Posty: 6

 
My ostatnio kupiliśmy zestaw w markecie i jest ok. Nie wiem, po co przepłacać. I tak dodatki decydują...

R1P

Posty: 16

 
My kupiliśmy właśnie tam, gdzie wszyscy ;), i teraz trochę żałuję. Wyobraźcie sobie, że niedawno zaprosili nas sąsiedzi. A tam ten sam zestaw tv, jak u nas... Nie powiem, żeby mnie to jakoś szczególnie bolało, to tylko meble, ale gdy będę urządzać pokój dziecka, to jednak pomyślę o innych sklepach, zamiast iść po linii najmniejszego oporu :)

Oct714

Posty: 12

 
nie wiem, czy bym kupił meble w necie... chyba nie. Chociaż, zawsze można oddać wszystko, prawo chroni konsumenta.

KKkurol

Posty: 34

 
Wpiszcie sobie aaaameble – jak dla mnie najładniejsze, jakie widziałam, a zeszłam ostatnio chyba ze sto salonów meblowych. Jednak w internecie można znaleźć szybciej i bez wychodzenia z domu. Chyba sobie tam zamówimy, jak przyjdą, to wrzucę może zdjęcia :)

Merliin

Posty: 21

 
Polecam ten sklep http://www.aaaameble.pl, - przemiła obsługa i sprawnie działająca strona internetowa, dzięki czemu naprawdę szybko i łatwo wybraliśmy cały zestaw.

Black_Riot

Posty: 11

 
Polecam uslugi mojego wujka-stolarza, namiary mogę podać na priw :)

donbagino

Posty: 15